DÜNYA: Michael Schumacher’in sağlık durumu

DÜNYA: Michael Schumacher’in sağlık durumu

Fransa Alpleri’nde kayak yaparken kaza geçiren Michael Schumacher’in son durumu hakkında açıklama yapan efsane pilotun menajeri Sabine Kehm, “Ne yazık ki olan şeyleri değiştiremiyoruz ama bir gün geri döneceğini umuyoruz” dedi. Aralık 2013’te Fransa Alpleri’nde kayak yaparken geçirdiği kaza sonrası komaya giren, hastanedeki uzun tedavi sürecinin ardından şimdi evinde özel tedavi gören Michael Schumacher hakkında açıklama geldi.

“BİR GÜN GERİ DÖNECEĞİNİ UMUYORUZ”
Formula 1’de 7 kez dünya şampiyonu olan Alman pilotun menajeri Sabine Kehm, Schumi’nin bir gün geri döneceğine inandıklarını belirterek, “Tabii ki Michael şu an aramızda değil ve biz onu çok fazla özlüyoruz. Ne yazık ki olan şeyleri değiştiremiyoruz ama bir gün geri döneceğini umuyoruz” dedi.
Geçtiğimiz günlerde Schumacher’i ziyaret eden Ferrari ‘nin eski başkanı Luca Di Montezemolo, ziyaret sonrası yaptığı açıklama, “Haberlerim var, ancak ne yazık ki bunlar iyi haberler değil. Hayat çok garip. Muhteşem bir pilottu ve Ferrari ile yalnızca 1999 yılında büyük bir kaza yapmıştı” ifadelerini kullanmıştı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*