Ahmet Bulut: "Gökhan da Arda'nın yolundan gidebilir

SPOR: Ahmet Bulut: “Gökhan da Arda’nın yolundan gidebilir

Yaptığı transferlerle Avrupa’nın en iyi menajerleri arasında gösterilen Ahmet Bulut, katıldığı bir tv programında gündeme dair önemli açıklamalar yaptı.
Gökhan Töre için yaz aylarında Atletico’dan teklif olduğunu kaydeden Bulut, “Gökhan Töre’yi buraya ben transfer ettim. Yazın Atletico Madrid’den resmi bir teklif sundum. Rakamlar Beşiktaş’ın istediği gibi olmadı. Onlar da Gökhan’ın 1 sene daha kalmasını istiyorlardı. Gökhan kalacak mı, kalmayacak mı, bu soruyu ben cevaplayamam. Ama Avrupa’ya gitmek istiyorsa, artık seneye o adımı yapması lazım. Çok büyük potansiyeli var. Gökhan nereyi ister, inanın bilmiyorum. Gökhan da Arda’nın yolundan gidebilir, kafasını kullanması lazım” diye konuştu.
Beşiktaş’tan önce Galatasaray’ın da Gomez’i transfer etmek istediğini doğrulayan menajer Ahmet Bulut, sarı kırmızılı takımın bu transferde başarılı olamadığını belirtirken; “Şu anda şartlar Mario burada kalacak gibi gösteriyor. Mukavelede bir madde var. EURO 2016 öncesinde kalıp kalmayacağı belli olacak. Mario ‘ben burada kalıyorum’ dediği zaman kalır. Devam ederse, aynı mukavelesi devam edecek. Beşiktaş tabii ki kalmak istiyorsa, mukavelesini uzatmak ister” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*