Yılın selfiesi çekildi

BEŞİKTAŞ: Aşkın selfiesi 2016 seçildi

Beşiktaş’ta 14 Şubat Sevgililer Günü kapsamında düzenlediği #AşkınSelfiesi fotoğraf yarışmasının kazananları noter huzurunda belirlendi.
Beşiktaş Belediyesi, bu yıl ikincisi düzenlenen #AşkınSelfiesi yarışması ile 14 Şubat Sevgililer Günü heyecanını başlattı. Facebook, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden çektikleri birbirinden güzel selfie (özçekim) fotoğraflarını #AşkınSelfiesi etiketiyle paylaşan vatandaşlar, Paris, Venedik ve Roma tatilleri için keyifli bir mücadeleye tutuştu.

Son katılım tarihi 7 Şubat Pazar günü saat 23.59 olan yarışmanın kazananları, 8 Şubat Pazartesi günü pek çok ünlü isimden oluşan jürinin seçimiyle noter huzurda belirlendi.

#AşkınSelfiesi yarışmasının jürisi, 8 Şubat Pazartesi günü Raffles Otel Zorlu Center’da düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi. Sunuculuğunu Neşe Sapmaz ve Cem Ceminay’ın üstlendiği basın toplantısında tanıtım videolarının gösterimi ardından jüri seçimlerini yaptı.

#AşkınSelfiesi yarışmasının jürisinde; Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Özlem Hazinedar, ABD İstanbul Başkonsolosu Charles F. Hunter, Ramadan Çaysever, Orhan Gencebay, Sevim Emre, Serdar Ortaç, Chloe Loughnan, Selami Şahin, Didem Şahin, Mustafa Yurttaş, Beste Yurttaş, Mehmet Coşkundeniz ve geçen yılın birincileri Levent Çorapçı ve Ebru Mısırlı yer aldı.

Noter huzurunda neticelenen yarışmada dereceye giren çiftlerden birinciye Paris, ikinciye Venedik ve üçüncüye de 3 günlük Roma tatili hediye edildi.

askinselfiesi1

 

Yarışmada Dereceye Girenler

1. Asil Kazanan – Uğur Yavuz

2. Asil Kazanan – Ümit Basalak

3. Asil Kazanan – Arzu Akdağ

1. Yedek – Aslı Birinci

2. Yedek – Canan Akyokuş

3. Yedek – Çiğdem Kumral

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*