Ersan Gülüm yoksa Marcelo var

SPOR: Ersan Gülüm yoksa Marcelo var

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, Gaziantepspor sınavında Rhodolfo’nun yanında Marcelo’ya görev vermesi bekleniyor. Son gün transferi olarak Hannover 96’dan Beşiktaş’a kiralık gelen Marcelo Guedes çok kısa sürede herkesin takdirini topladı. Brezilyalı stoper antrenmanlarda ortaya koyduğu performansla hem teknik heyeti hem de takım arkadaşlarını kendine adeta hayran bıraktı. Beşiktaş’a transferinde PSV’den eski takım arkadaşı Atiba’nın önemli pay sahibi olduğu Marcelo hem kesici özelliği hem de savunmada kazandığı topları kullanma becerisiyle şimdiden sınıfı geçti.
Teknik Direktör Şenol Güneş’in de Marcelo’nun performansından çok memnun olduğu öğrenildi. Güneş’in, ligdeki birkaç karşılaşmadan sonra Brezilyalı futbolcu için değerlendirme yapmanın daha doğru olacağını da dile getirdiği aktarıldı.
Ersan Gülüm’ün takımdan ayrılması nedeniyle Gaziantepspor maçında Rhodolfo’nun yanında kimi oynatacağı konusunda henüz karar vermeyen Şenol Güneş’in, bir diğer yeni transfer Alexis Delgado’nun antrenman performansını da beğendiği bildirildi. Tecrübeli teknik adamın maçta savunmanın ortasında Rhodolfo-Marcelo ikilisine görev vererek, Alexis’i yedek soyundurması bekleniyor.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*