Modern dünyanın çağdaş eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalara özel kurumsal çözümler sunmaya devam ediyor. Yalnızca üreten toplumların başarılı olabildiği günümüzde, Bilişim Eğitim Merkezi'nde alınan her bir saatlik eğitim; firma için anında üretime dönüşüyor.

EĞİTİM: Üretime Dönüşen Eğitimler

Modern dünyanın çağdaş eğitim anlayışını benimseyen “Bilişim Eğitim Merkezi”; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalara özel kurumsal çözümler sunmaya devam ediyor.

İşte konuyla ilgili bazı detaylar:

Yalnızca üreten toplumların başarılı olabildiği günümüzde, Bilişim Eğitim Merkezi’nde alınan her bir saatlik eğitim; firma için anında üretime dönüşüyor.

Türkiye’nin yetkinliği en fazla olan ve en geniş yelpazede eğitim veren Bilişim Eğitim Merkezi; kurumsal eğitim çözümleriyle, sektördeki eğitim kurumları arasından ayrılarak kursiyerlerine ömürlük kazanç sağlıyor ve üretim gücüne katkıda bulunuyor. Teknolojinin günlük hayatın bile büyük çoğunluğunu kapladığı günümüzde, Jandarma Genel Komutanlığı; Bilişim Eğitim Merkezi kurumsal eğitimleri arasından Bilişim Suçları Dedektiflik Eğitimlerini tercih ediyor.

Bilişim Suçları Dedektiflik Eğitimleri’nde (CHFI), katılımcılara Adli Bilişim konu başlıkları altında, bilgisayar, cep telefonu, tablet araştırma süreçleri, medya cihazlarının incelenmesi, veri toplama işlemleri ve adli bilişimin hukuksal süreçleri konularında eğitimler veriliyor. Ayrıca, konusunda uzman ve sertifikalı Bilişim Eğitim Merkezi eğitmenlerinin kontrolünde katılımcılar; adli bilişim incelemelerinde ihtiyaç duydukları elektronik araçlarda silinen dosyaları kurtarma, e-posta takibinin yapılması, internet suçlarının incelenmesi, iz sürme, ağ trafiğinin incelenmesi, saldırı türlerinin incelenmesi, şifre kırma gibi konularda teorik bilgiler edinip aynı zamanda bu konularda uygulamalar da yaparak hem teorik hem pratik bilgi edinmiş oluyorlar.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*