Rakipsiz 1 Numara!..

Rakipsiz 1 Numara!..

Beşiktaş Medya Grup yayınları yazılı basın ve internet ortamındaki yayınlar yapmaktadır. Ayrıca Radyo ve Tv yayınları bulunmakta ve Sosyal Medya üzerinden faaliyet yürütmektedir

 Bunları özetlersek;
Gazete Beşiktaş yazılı basın olup, 2000 yılından bu yana yayınlanmaktadır. İçinde Beşiktaş Gazetesi, Spor ve Beşiktaş Kent Gazetesi ekleri bulunmaktadır.
www.besiktas.com.tr ise her türlü haberin yayınlandığı ve gazetecilerin yürüttüğü bir haber sitesidir.
Radyo Beşiktaş ise yine Beşiktaş Medya Grup yayınlarındandır ve canlı yayın yapmaktadır.

***

GAZETE BEŞİKTAŞ

Basın Yayın kanunu gereğıi isim hakları ve telifleri tarafımıza ait olup, başkası tarafından kullanılması kesinlikle yasaktır. Yazılı basın şeklindedir. 12 sayfa kapaklar renkli iç sayfalar siyah beyaz baskıdır. Beşiktaş kent ve Beşiktaş Spor ekleri bulunmaktadır. 2000 yılından bu yana çıkmaktadır. 10.000 tirajı vardır. Her sayısı 40.000 kişiye ulaşmaktadır. Dünyanın her yerinden internet üzerinden gazetelerimiz okunmaktadır, bununla birlikte Beşiktaş’ın tüm mahallelerine (23) dağıtım yapılmakta olup, siteler, alışveriş merkezleri, kültür merkezleri, alışveriş merkezleri, taksi durakları, dernekler, özel ve kamu kuruluşları ile amatör spor kulüpleri ile İstanbul’daki tüm maçlarda statlardayız. Ayrıca internet üzerinden de dünyanın her yerinden sayfaları çevirmek sureti ile okunmaktadır. Profesyonel yazılımlarla tek panelde ve PC/IPad/IPhone/ Android gibi tüm uygulamalarda gazetenizi dünyanın her yerinden milyonlarca kişi gibi sizde dilediğiniz anda okuyabilirsiniz.
İçeriği: Siyasi, aktüel, gündem, spor, magazin, sağlık, ekonomi, eğitim, otomobil, moda, otomobil, emlak, kadın, erkek, çocuk, kent, kültür-sanat, ve aktüel tüm konuları içermektedir. Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı’nın ilk ve tek gazetesidir. Rakipsiz 1 Numaradır.

***
BEŞİKTAŞ GAZETESİ

2001 yılından bu yana çıkmaktadır. Yazılı basın şeklinde Gazete BEŞİKTAŞ ile iç içe yayınlanmaktadır. 2014 yılından bu yana da ayrıca internet üzerinde günlük çıkmaktadır. Kent, Ulusal ve Spor olmak üzere toplam 18 sayfa yayınlanmaktadır. İnternet üzerinden milyonlarca kişi tarafından okunmaktadır. (PC/IPad/IPhone/ Android uygulamalar…) Basın Yayın kanunu gereği isim hakları ve telifleri tarafımıza ait olup, başkası tarafından kullanılması kesinlikle yasaktır.

***

RADYO BEŞİKTAŞ / TV: Kültür Bakanlığı tarafından telif hakları tarafımıza aittir. İnternet üzerinden kendi stüdyolarında ve profesyonel ekipmanlarca açık ve şifreli canlı yayın yapmaktadır. Program, haber ve müzik yayını vardır, Canlı yayınlar hafta içi saat 11:00/16:00 arasındadır. Radyo yayınının yanı sıra, görsel anlamda da webtv yayınları bulunmaktadır.

CANLI YAYIN DİNLEMEK İÇİN:
RADYO YAYINLARINI CANLI DİNLEMEK ARTIK ÇOK KOLAY. DÜNYANIN HER YERİNDE MİLYONLARA ULAŞIYORUZ. ANA SAYFADA PLAY TUŞUNA BASMANIZ YETERLİ… YAYINLAR OTOMATİK OLARAK AÇILMAKTADIR.

***

İNTERNET SİTELERİ:
www.besiktas.com.tr isim hakkı tarafımıza ait olup ODTÜ tarafından süresiz alınmıştır. Ayrıca bu isme bağlı, gazete, radyo ve tv’den oluşan 10 adet isim / domain adresleri de bağlıdır. Ortak yayın yapmaktadırlar. Milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedirler. İnternet sitemiz, Faceboook ve Twitter adresleri ile desteklenmekte olup, Sosyal Medya’da yaklaşık 500.000 kişiye ulaşan bir prortföye sahip bulunmaktadır.

ÇALIŞMA ŞEKLİ:
Haberciliğin yanı sıra, yazılı basın, internet gazeteciliği, haber portalı, radyo ve tv için; Advertorial haber, tanıtım, insert, banner ve benzeri reklam ile ilan çalışması yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için:
e-POSTA: besiktas@besiktas.com.tr
TEL: 0212 236 80 81 / 82
GSM: 0532 215 28 99

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*