SPOR: Gökhan Töre’ye çirkin teklif

SPOR: Gökhan Töre’ye çirkin teklif

Gökhan Töre’yi Beşiktaş’tan koparmak isteyen menajerler inanılmaz yollara başvuruyor.

İtalyan bir menajerin, Gökhan’a, “Yurt dışında emekliliği gelmiş oyuncular senden çok kazanıyor, benimle çalış düzelteyim” teklifi yönetimi kızdırdı.
Avrupa transfer piyasasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gökhan Töre’yi Beşiktaş’tan koparmak isteyen menajerler inanılmaz yollara başvuruyor. F.Bahçe’nin Hollandalı golcüsü van Persie’nin 4’te 1’ine, G.Saray’da sözleşme yenileyen Sneijder’in 3’te birine, Trabzonspor’un golcüsü Cardozo’nun da yarı fiyatına oynayan Gökhan Töre’nin (yılda 1.5 milyon euro) kafasını karıştırmaya çalışan menajerler başarılı olamadı.
Siyah -beyazlı kulüpten Töre için yetki belgesi isteyen bir İtalyan menajerin Töre’ye “Arap ülkelerinde bile verilmeyen paralar emekli oyunculara verilirken, sen cidden çok düşük rakamlara oynuyorsun. Bunu düzeltebilirim” dediği bizzat genç oyuncu tarafından Şenol Güneş ve yöneticilerle paylaşıldı.
Töre’nin bu sözleri üzerine yönetim, menajerlerin futbolcularla görüşmelerine yasak getirirken İtalyan menajeri de FIFA’ya şikayet etme kararı aldı.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*