Korku ve gerilimi harmanlayan son dönemin kült dizisi ‘American Horror Story: Hotel‘den yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

MAGAZİN: Gaga’lı dizi başlıyor

Korku ve gerilimi harmanlayan son dönemin kült dizisi ‘American Horror Story: Hotel‘den yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.
Dizinin beşinci sezonu ‘Hotel’de rol alan dünyaca ünlü müzisyen Lady Gaga’nın tek başına boy gösterdiği tanıtım videosunda Rammstein’in ünlü şarkısı ‘Du Hast’ kullanıldı.

7 Ekim’de Amerika’nın önde gelen kanallarından FX’te yayınlanacak beşinci sezonda önceki sezonlardan tanıdığımız Sarah Paulson, Dennis O’Hare, Kathy Bates ve Evan Peters gibi isimler yer alacak.

Dizinin bu sezonunda ilk dört sezona tek başına damgasını vuran Jessica Lange’ın yer almayacağı açıklanırken, ilk sezonla bağlantılı olacağı tahmin edilen ‘Hotel’in son bölümlerinde Lange’ın karşımıza çıkacağı, dizinin takipçileri arasında konuşuluyor.

Dizi, dördüncü sezonu ‘Freak Show’ ile 19 dalda Emmy adaylığı kazanırken, bu sezonun şimdiye kadarki en yüksek bütçeli ‘American Horror Story’ sezonu olacağı dizinin yapımcıları tarafından açıklanmıştı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*