SPOR: 5 yıllık kontrat!..

SPOR: 5 yıllık kontrat!..

Oğuzhan için Avrupa’nın devleri sıraya girdi. Elini çabuk tutan yönetim 5 yıllık yeni bir kontrat önerecek.

Beşiktaş’tan Oğuzhan Özyakup hamlesi… Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yepyeni bir kimliğe bürünen ve sezona çok iyi bir başlangıç yapan genç yıldız, milli forma altındaki performansıyla gündeme oturdu.

AMK’nın haberine göre; Hollanda önünde çok klas bir vuruşla perdeyi açan Oğuzhan’ın futbolu Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin dikkatini çekti. Inter, Ozzie için yeniden devreye girdi. İtalyan ekibinin hocası Roberto Mancini, Galatasaray’ı çalıştırdığı dönemden çok beğendiği Oğuzhan’ı Çizme’ye götürmek istiyordu.

Oğuzhan Özyakup
ALMAN VE İNGİLİZLER PEŞİNDE
Inter’in yanı sıra Bundesliga ve Premier Lig’den birer kulübün de Beşiktaş’ın yıldızını takibe aldığı belirtildi. Bunun üzerine harekete geçen yönetim kurulu, talip olan yabancı kulüplerin Ozzie’nin aklını çelmesinin önüne geçmek için yeni bir sözleşme önermeyi planlıyor. Siyah-beyazlılar, Oğuzhan’a 5 yıllık yeni bir kontrat imzalatıp, 2018 Haziran ayında bitecek sözleşmeyi 2023’e kadar uzatmayı düşünüyor. 23 yaşındaki orta saha oyuncusunun ücreti iyileştirilecek ve kontrata yüksek bir serbest kalma bedeli konulacak.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*