SİYASET: CHP’den yalanlama

SİYASET: CHP’den yalanlama

CHP’den 30 Ağustos’ta lüks bir yatta görüntülendiği iddia edilen Selvi Kılıçdaroğlu haberine yalanlama geldi.

CHP Genel Merkezi, Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Sevgi Kılıçdaroğlu ve kızı Zeynep Kılıçdaroğlu ile ilgili haberlere yalanlama geldi. Kalamış marinada CHP Milletvekili Gamze İlgezdi ile birlikte 2,5 milyon dolarlık bir yatta görüntülendiği belirtilen haberin yalan ve iftira olduğu belirtilirken, haberle ilgili yasal işlem başlatılacağı kaydedildi.

CHP İletişim Koordinatörlüğü’nden yapılan açıklamada Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu’na ilişkin “Lüks bir yatta görüntülendi” şeklindeki haberin “yalan ve iftira” olduğu bildirildi.

CHP Genel Başkan İletişim Koordinatörlüğü tarafından Selvi Kılıçdaroğlu ile ilgili bir televizyon kanalında yayımlanan habere dair yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, dün gece habere konu olan saatlerde Selvi Kılıçdaroğlu’nun Kemal Kılıçdaroğlu ile Bilkent Odeon’da sahnelenen Nazım Hikmet Oratoryosu’nu izlediği belirtilerek, “Yalan ve iftira dolu, mesnetsiz habere ilişkin yayın yapan televizyon kanalı ile ilgili yasal işlemler başlatılmıştır.” denildi.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*