Önder Özen Fikret Orman

“Yolun sonuna geldik”

Önder Özen istifa dilekçesini verdiğini söyledi ve şunları kaydetti: “Dostluğumuz aynen devam ediyor. dostça geldik sarılarak öpüşerek ayrılıyorum. veda kolay bir şey değil emek verdiğimiz bir yerdi iyi ilişkiler içinde olduğumuz insanlar vardı görevimizi sonlandırmış oldum. ileriye yönelik alacaklarıma yönelik talebim olmadığını teklif ettiler kabul edemeyeceğimi söyledim. bana sormaları teklif etmeleri bile zarif bir davranıştı. Dostça ayrıldık.”
Önder Özen: “Baki olan 111 yıldır dimdik ayakta olan Beşiktaş Jimnastik Kulübü’dür. Aslolan kulüptür, kişiler değildir” diye konuştu.

Dostça ayrıldık vedalar kolay değildi. Emek verdiğimiz bir yer kolay olmadı. Bize yakışır bir görüşmeyle sonlandırdık. Talebim olmadığını söyledim, alacaklarımla ilgili talebimi sordular kabul edemeyeceğimi söyledim. Bana teklifte bulunmaları bile zarif bir davranıştı. Bundan sonra bu konu Spekülatif olarak gündeme gelmesin bunu istiyorum. Bunun sorgulanmaması benim ve kulüp için daha iyi olacaktır.

Bana destek verenlere teşekkür ederim. Beşiktaş’ın menfaatleri için bunları istiyorum bu konular bana ve kulübe bir yarar getirmeyecektir. Bu hassasiyeti göstermeliyiz hep beraber. Bütün çalışan arkadaşlarıma hepsine çok çok teşekkür ediyorum hepsiyle bugün vedalaşmak gerekiyormuş. Beşiktaş’ın ve bütün Beşiktaşlıların yolu açık olsun. Hepsini başarılar diliyorum bu takım başarılı olacaktır.

İstifanın nedeni Yalçın transferi mi? konusu:

Yalçın transferi yüzünden istifa etmedim. Bir süredir düşünüyordum yorucu bir dönem geçirdik sezon içinde de zor şartlarda yarıştık. Daha dinamik bir çalışma ortamı olması için böyle bir karar verdim. Neticede kesinlikle kararım bu doğrultudadır.

Bazen beraber çalıştığım arkadaşlarımda iyi bilirler. İşimi profesyonelce yapıyorum. Futbol adamları çantalarını hep hazır tutarlar. Rica ettim camiadan söyledim daha fazla yararlı olamayacağımı, onlarda bana

Bilic ile görüşüldü mü?

Az sonra görüşeceğiz. Şu anda bir planım yok. Tabi ki çalışacağım, çalışmak zorundayım. Ligin başlamasına az kaldı herkes kadrolarını oluşturdu. Asıl problem transfer değil. Daha dinamik bir yapı olmalıydı benim kendi tercihimdi böyle bir karar aldım. Tüm Beşiktaşlılara teşekkür ediyorum. Yeni statta Beni aralarına aldıkları için bir yabancıya sevgi gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Hakları ödenmez.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*