Başkan Fikret Orman'a tepki

Başkan Orman’a tepki

Beşiktaş taraftarı siyasetin içinde olmamalı diyen Başkan Fikret Orman’ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili olarak “Vizyon Belgesi” adlı programa katılması tepkilere neden oldu.
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın, “Vizyon Belgesi” adlı programa katılması ardından Beşiktaşlılar tepki koydu, Başkan’ı istifaya davet etti. Başkan Fikret Orman’ın Yıldırım Demirören’le beraber poz verip, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Vizyon Belgesi” adlı programına katılmasının ardından Beşiktaş taraftarı başkanını istifaya çağırdı.
Başkan Fikret Orman, Gezi’den dolayı Beşiktaş taraftarı siyasetin içinde yer almamalıdır demişti.
Twitter’da Fikret Orman’ın siyasi bir programa katılmasını eleştiren Beşiktaş taraftarları, verilen sözlerin tutulmamasına işaret etti.Takımın başında 2.sezonunu tamamlayıp 3.sezonuna geçeçek olan Fikret Orman’lı Beşiktaş 2012-2013 sezonunda Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ardından 58 puanla ligi 3. olarak, 2013-2014 sezonunda ise bu sefer Fenerbahçe şampiyonluğunda Galatasaray’ın ardından 61 puanla yine 3.olarak tamamladı.
Yıldırım Demirören’in 110 Milyonluk senetlerinin çözüm sürecini açıklığa kavuşturamayan ve konuyla ilgili olarak da nesap soracağız diyen ardından da farklı açıklamalarıyla da gündeme gelen Başkan Orman’ın, Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören ile samimi pozlar vermesi sosyal medyayı salladı.
Beşiktaş taraftarı Twitter’dan Başkan Fikret Orman’ı eleştiri oklarının hedefi haline getirdi:
Taraftarların Fikret Orman’a Twitter’dan tepkileri şu şekilde oldu :
@tekirdaggokhan : #FikretOrmanİstifa etmediği sürece Beşiktaş Taraftarı nın Gün yüzü görmesi imkansız…Bence artık herşey apaçık ortada!!!
@DerinBesiktasJK : El ele Beşiktaşı bitirmeye! Bu dünyanın hesabı ahirete kalmaz,bu büyük taraftar hesap soracak! #FikretOrmanİstifa
@diren1903 : Iphone 5 alıp selfie çekeceğine Kongre üyesi ol baskanın altından koltuğu çek. #FikretOrmanİstifa
@Er24Can : #FikretOrmanİstifa “Beşiktaş bir spor kulübüdür siyaset yapma yeri değil” diyen Fikret Orman bu ne yüzsüzlüktür?
@buradadegil : #FikretOrmanİstifa, Fikret Orman stad yaptircam diye girmedigin çukur kalmadı, besiktaslilik bu değil. Biz sokakta oynar kaldırımda destekleriz.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*