Sahurda gürültü yaptıkları gerekçesiyle herkesin gözü önünde saldırdılar!

“Nasıl müslümansınız diye…”

Sahurda gürültü yaptıkları gerekçesiyle Beşiktaş’taki gençlere saldırdılar ve gençleri darp ettiler. Genç kız kolundan ve başından yaralanırken saldırıya uğrayan erkeğin ise burnu kırıldı.

Beşiktaş Alaybeyi Sokak’ta gece kanlı bir olay yaşandı. Sokakta bir barda oturan gençlere “sahurda gürültü yapmayın, biz sahur yapacağız” denilerek ellerinde döner bıçağı bulunan 2 kişi sandalyelerle saldırdı. Özel bir okulda İngilizce eğitimi verdikleri öğrenilen İngiliz asıllı Benjamin burnundan, Aden ise başından yaralandı. Arkadaşlarının kanlar içinde kaldığını gören gençler güçlükle sakinleştirildi.
Suriye, Yeni Zelanda ve İngiliz ve Türk gençlerden oluşan genç grup maç izledikten sonra oturmaya devam ettikleri mekanda dışarıdan gelen 2 kişinin saldırısına uğradı. Yaşadıklarını anlatan Duygu, “sahur vakti, sahur yapıcaz diye 2 kişi geldi. Siz nasıl müslümansınız dedi ve saldalyeleri başımıza geçirerek bir anda saldırmaya başladı, biz 10 kişiden fazlaydık. Ancak 2 kişi ellerinde döner bıçağıyla bir anda bizi dağıttı” diye konuştu.  Hastanede tetkikleri yapılan gençlerden Duygu kolundan hafif yaralanırken, İngiliz Aden başından yaralandı. İngiliz Benjamin’in ise burnu kırıldı. Soruşturma sonrasında saldırganlar serbest bırakıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*