SAHAYA GİREN KİŞİ FERNANDES'E SALDIRDI

Sarılacakmış!..

Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda oynanan Kasımpaşaspor-Beşiktaş karşılaşmanın 80. dakikasında sahaya girerek Beşiktaşlı futbolcu Manuel Fernandes’e saldırmaya çalışan Mustafa Ö. adliyeye sevkedildi. Mustafa Ö., Özel’in polis merkezinde verdiği ifadede, “Fernandes’e sarılacaktım. Ayağım kaydı çarpıştık” dediği öğrenildi. Özel, Kasımpaşa Polis Merkezi’ndeki ifadesinin ardından zırhlı polis aracıyla Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na götürüldü.

Kasımpaşa’nın 2-1’lik üstünlüğüyle tamamlanan karşılaşmanın 80. dakikasında sahaya girerek Beşiktaşlı futbolcu Manuel Fernandes’e yumruk atan taraftarın kimliği açıklandı. M.Ö.’nün hangi takımlı olduğu ise sosyal medyada gecenin tartışması oldu. Çünkü iddialara ve fotoğraflara göre M.Ö. Beşiktaşlı değildi.
Spor medyasında yer alan ve emniyetten alınan bilgiye göre sahaya giren taraftarın 1976 Batman doğumlu M.Ö. olduğu öğrenildi. Üzerinde Beşiktaş forması bulunan M.Ö’nün Kasımpaşa taraftarı olduğu ve sahaya Kasımpaşa Maraton A tribünündeki özürlüler bölümünden girdiği ifade edildi.
Edinilen bilgilere göre, aynı kişinin daha önce farklı takımların tirübünlerinde çekilmiş fotoğrafları da sosyal medyaya yansıdı. Bu iddialara göre bugün Kasımpaşa tribününde bulunan M.Ö. daha önce Bursaspor, Batman Petrolspor tribünlerinde yer almış. Hatta M.Ö. geçtiğimiz hafta oynanan Galatasaray-Juventus maçında da TT Arena tribünlerinde fotoğraf çektirmiş.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*