İSMAİL ÜNAL  -  FİKRET ORMAN

BJK Stat Ruhsatı-Radyo Yayını

Beşiktaş Kulübü Başkanı Orman, Belediye Başkanı İsmail Ünal’dan ruhsatı aldı. Canlı dinle. BJK Inönü Stadı’nın yıkım işlemlerinin tamamlanmasının ardından, yeni yapılacak olan stat için inşaat yapım ruhsatı alındı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş Belediye Başkanı Ismail Ünal’ın katıldığı ruhsat verme töreni Beşiktaş Belediye Başkanlığı’nda yapıldı. Inşaat yapım ruhsatını Ismail Ünal’ın elinden alan başkan Fikret Orman, yeni stadyumlarını Türk sporu ve Beşiktaş için yapacaklarını söyledi. Başkan Orman, “Stat projesi çok önemli ve severek uğraştığım bir proje.” diyerek şunları söyledi:
“Bugün burada nasıl geçmişte yıkım ruhsatı aldıysak, şimdi de inşaat ruhsatını alacağız. Stat kapasitesi büyüdüğü için Gençlik Spor Genel Müdürlüğü ile aramızda bir protokol yapıyoruz. Bunun detayları koltuk ve otopark ile alakalı bir protokol yenilenmesidir.
Kamuoyunda çıkan farklı haberler tamamen gerçek dışıdır. Bu hafta kar ortadan kalktığında beton atma işlemine başlayacağız. BJK Inönü Stadyumu’nun yerine yine Türk sporuna ve Beşiktaş’a yakışır ve hizmet etmek için yeni stat yapıyoruz. Allah utandırmasın.”

BIZIM STADYUMDA KAR PROBLEMI OLMAZ

Öte yandan Fikret Orman, bir gazetecinin, ‘Dün başlayan ve bitirilemeyen Galatasaray-Juventus karşılaşması kar ve zemin nedeniyle iptal oldu. Sizin yeni statta bu gibi durumlar için planınız var mı?’ sorusuna, “Yeni stadımız yerin yaklaşık 8 metre aşağısında olacak. Bu yüzden bizim stadımızda öyle bir şey olmaz” şeklinde cevap verdi.

Stat yapım ruhsatı ile ilgili basın toplantısının radyo yayını TIKLA DİNLE

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*