SPOR: “Türkçe’de sol beki öğrendim”

Sol beke transferle ilgili soru üzerine Hırvat çalıştırıcı Bilic, şunları söyledi: “Gerçekten inanılmaz bir şey. Türkçede üç dört kelime öğrenmiştim. Bir de sol beki öğrendim. Hala bitirmeye çalışıyoruz. Bitirmeye çalıştığımız bir transfer söz konusu ” dedi.

 

Bilic sözlerine şöyle devam etti: “Finansal olarak harika olmadığımızı sizler de biliyorsunuz. İkincisi, hala kullandığımız bazı oyuncular var. Biri Ersan, birkaç maç görev verdik. Beni memnun etti Hutchinson iyi performans ortaya koydu. İyi seçenek ortaya çıkarsa bu transfer gerçekleşecek. Bu transfer gerçekleşirse harika olur. Ama gerçekleşmezse de sorun teşkil etmeyecek. Hiçbir oyuncuyu satın almak için hareket etmeyiz.”
Lig konusunda görüşlerini aktaran siyah-beyazlı takımın teknik direktörü, “Hem iyi hem zor bir lig. Maçların çoğunu izliyorum. Lig bana da keyif veriyor. Üç galibiyetle başladık, daha iyisi olamazdı. Temel üzerine inşa edip yola devam etmeye çalışacağız. Önümüzde uzun bir yol var, gitmek istediğimiz yerin uzağındayız. Sıkı çalışmaya devam edip, isteğimizi ve şevkimizi sürdürüp, disiplini korumaya çalışacağız. Olumlu sonuçlar da gelmeye devam edecek” ifadelerini kullandı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*