ORMAN TEŞEKKÜR ETTİ

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 110. kuruluş yılı sevincini paylaşan tüm Beşiktaşlılara, siyasilere ve spor kamuoyuna yayımladığı mesajla teşekkür etti. Orman mesajında şu sözlere yer verdi: Beşiktaş’ın 110. kuruluş yılını kutladığı bu anlamlı günlerde camiamızı, taraftarlarımızı ve dostlarımızı yanımızda görmekten büyük bir mutluluk duymaktayım. BJK İnönü Stadı’ndaki kutlamalarda bizlerle birlikte olan Onursal Başkanımız Sayın Süleyman Seba’ya özellikle gösterdiği yakınlık için teşekkür ederim.
Kutlama mesajı gönderen Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül ve Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, devletimizin tüm kurum ve kuruluşlarına, siyasi hayatımızın değerli isimlerine, TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören’e, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Ünal Aysal’a, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım’a, bizleri onurlandıran tüm spor kulübü yöneticilerine ve değerli spor medyamızın temsilcilerine teşekkürlerimi sunarım.
BJK İnönü Stadı’ndaki kutlamalara katılan tüm taraftarlarımıza, camiamıza, Divan Kurulu Başkanımız Sayın Yalçın Karadeniz ve Divan Kurulu üyelerimize, derneklerimize, tüm branşlardaki sporcularımıza, büyük emek sergileyen personelimize, bizleri onurlandıran sanatçılarımız; Ajda Pekkan, Gökhan Tepe, Gökçe, Hakan Altun, Birol Can ile programın sunuculuğunu üstlenen Haldun Boysan’a ve etkinliklerde emeği geçen herkese tekrar teşekkür ederim.
Kutlamalar sebebiyle rahatsızlık verdiğimiz Beşiktaş semtindeki tüm vatandaşlarımızdan özür diler; kulübümüze desteğini her zaman sergileyen Beşiktaş Belediye Başkanı Sayın İsmail Ünal’a ve Beşiktaş Kaymakamı Sayın Sadettin Yücel’e özellikle teşekkürlerimi iletirim.
Ana Sponsorumuz Ülker’e; hem sponsorumuz hem iş ortağımız AVEA’ya, ayrıca destek veren tüm sponsorlarımıza ve tedarikçilerimize bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.

Nice 110 yıllara…

Saygılarımla,

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*