‘BABAMIN OĞLU SAHNELENDİ’

SANAT HABER: Bir baba ve oğulun kadın erkek ilişkileri ele aldığı komik gösteri, Akatlar’da seyircisiyle buluştu. “Babamın Oğlu” adlı stand-up gösteriyi Alper Kul sahneye taşıdı. Yepyeni oyunlar seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Bu gösterilerin içinde Stand-up’lar da tiyatroseverleri ağırlıyor. “Babamın Oğlu” adlı gösteriyi Alper Kul sahneye taşıdı.
Alper Kul, bir baba ve oğulun kadın erkek ilişkilerini kendi kuşaklarında nasıl yaşadıklarını komik bir dille anlatırken, 20 yılda Türkiye’de nelerin değiştiğini şarkılar ve video görselleri de kullanarak izleyicisine sunuyor. Alper Kul’un gösteri 1 Şubat Cuma günü sanatseverlerle buluştu. Gösteriden bazı detaylar şöyle sıralanıyor:
“Oğlum, çok şanslı kuşaklarsınız. Ben bir kızın elini tutabilmek için iki ay peşine gezdiğimi bilirim. Şimdi internetten pide gibi gari siparişi veriliyo. Facebook’a gir, iki günde birini bulamazsan zaten salaksın. Alper, yalıda mısır tarlasındayım. Garının biri beni görmedi, geçti yanımdan üzerini çıkardı, denize girdi. Mayolu, ama çıplak. Hayatımda ilk defa çıplak gari göriyırım…”

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*