İnternet Sitesi

İNTERNET SİTESİ
Milyonlarca kişi tarafından takip edilmekte olan www.besiktas.com.tr ve www.beşiktaş.com.tr imtiyaz isim hakkı ODTÜ tarafından şirketimizce alınmıştır.
Ayrıca www.besiktasgazetesi.com ve www.gazetebesiktas.com ve www.radyobjk.com ve www.radyobesiktas.com ve www.besiktasradyosu.com ve www.besiktastelevizyonu.com ve www.radyobesiktas.tv ve www.besiktasweb.tv internet siteleri www.besiktas.com.tr’ye yönlendirilmiştir. Google aramalarda en üst sıralarda çıkmakta olup, Beşiktaş’ın ve Beşiktaşlı’nın ilk ve tek digital medya platformudur. Başta BJK Spor Haberleri olmak üzere, Ülke Gündemi ve Siyaset ve Magazin Ve Kültür-Sanat ve Semt Yerel Haberler ve Otomobil ve Emlak ve Ekstra Haberler başlıca kategorilerimizdir. Güncel, Son Dakika ve Özgün Haber İçerikleri Ve Görseller sunmaktadır. Yaklaşık 13 yıldır yayın hayatında olan Web Sitemiz’de on birlerce haber ve görsel bulunmaktadır. Öte yandan özgün içerikli haberler de web sitemizde yayınlanmaktadır. Röportajlar kategorisinde söyleşiler bölümünde özel haberler yer almaktadır.
Özel video ve kliplerin yanı sıra ilk kez tarafımızdan profesyonel stüdyolarımızda site üzerinden canlı ve kesintisiz 7/24 radyo ve görüntülü yayında yapılmaktadır.
Ayrıca her gün yine bir ilk gerçekleştirilerek (spor / yerel / ulusal ) olmak üzere 3 ayrı Beşiktaş Gazetesi yayınlanmaktadır. Dünyanın her yerinden gazetelerinizi PCc üzerinden ve IPad ve IPhone üzerinden gazeteniz elinizdeymiş gibi okuyabilmektesiniz.

FİYATLAR:
1- Ana sayfada yayınlanacak ana sponsor (banner) reklam: Aylık 1000 TL
2- İç sayfa sponsor (banner) reklam: Aylık 500 TL
3- Ana sayfa yan banner: Aylık 750 TL
4- Kent rehberinde firma adı + adres + telefon + iletişim bilgilerinden oluşan 10 kelime ve fotoğraflı sektörel yayın: Yıllık 500 TL.

İNDİRİM ORANI:
3 aylık bağlantılarda % 10 indirim.
6 aylık bağlantılarda % 15 indirim.
9 aylık bağlantılarda % 20 indirim.
Yıllık bağlantılarda % 25 indirim uygulanır.
Not: ( 3000 TL üzeri fiyatlarda yukarıdaki oranlarda indirim uygulanır. Aynı reklama yılda 1 kez indirim uygulanır. Fiyatlara KDV hariçtir.)

İnternet sitesi için lütfen tıklayınız.
İnternet siteleri google hits görseli tıklayınız.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*