SPOR: Havutçu kulübede


Evinde iki maçtır gülmeyen Kartal, Sivas’ı devirerek galibiyeti hatırladı. Dinamo Kiev karşılaşması öncesi moral dopingi alındı. Beşiktaş, iştahlı başladığı maçta 12’de Hilbert’le tabelayı değiştirdi. Daha sonra üstünlük Yiğido’ya geçti. Pedriel’le birlikte net fırsatlar kaçıran Sivas, 39’da Mahmut Boz’un vuruşunda direğe takıldı. 50’de Navratil’in ters vuruşu üst direkten dönerken, devamında Almeida kaleciyi geçemedi. 78’de Egemen’i düşüren Mahmut Boz kızarırken, penaltıyı Simao ağlara gönderdi. Uzatmalarda Holosko perdeyi indirdi.

“Gel sen oyna”
Maçın 58. dakikasında Quaresma topu kaybetti, bir taraftar tepki gösterdi Quaresma “Gel sen oyna” yanıtını verdi… Carvalhal ise Portekizli’nin “İlk çalım sonra şut at” uyarılarını unuttuğunu söyledi.

“Havutçu kulübede”
Beşiktaş taraftarından şike soruşturması nedeniyle Metris Cezaevi’nde bulunan Tayfur Havutçu’ya jest. Tayfur Hoca’nın maketi Sivas maçı öncesinde yedek kulübesine yerleştirildi. Taraftarlar Havutçu ile birlikte Serdal Adalı ve Ahmet Ateş’e de destek veren tezahüratlar yaptı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*