SPOR: Beşiktaş Milangaz: 97 Türk Telekom: 88Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı ile Türk Telekom’un Ankara Spor Salonu’nda karşı karşıya geldiği müsabakaya, Beşiktaş Darius Myron Washington Jr.’un sayısıyla önde başladı. Karşılıklı basketlerle süren mücadelede, Deron Williams ve Marcelus Kemp’in etkili oyunu ile 1. çeyreği takımımız 27-23 önde tamamladı.
2. periyotta da üstün oyununu sürdüren takımımız, Beko Basketbol Ligi’nin de sayı kralı olan Marcelus Kemp’in sayıları ile Türk Telekom karşısında farkı 16 sayıya kadar çıkartarak, ilk yarıyı 54-38 önde bitirdi.
3. çeyrekte Ankara ekibi, Mehmet Okur ve Myron Washington Jr.’un bulduğu sayılar ile farkı azaltmaya çalıştı. Ancak Semih Erden ile Deron Williams’ın oyuna ağırlıklarını koymasıyla birlikte farkın azalmasını önleyen Beşiktaş, 3. çeyrekten de 72-63 galip ayrıldı.
Siyah-beyazlıların son periyoda Marcelus Kemp ile bulduğu sayı başladı. Türk Telekom’un, Myron Washington Jr. ile farkı azaltma çabalarına Deron Williams, Semih Erden ve Marcelus Kemp’in başarılı performanslarıyla cevap veren Beşiktaş, farkın kapanmasına izin vermedi ve güçlü rakibi karşısında maçı 97-88’lik skorla önde tamamladı.
Karşılaşmada Beşiktaş adına en çok sayı bulan oyuncu 25 sayıyla Marcelus Kemp olurken, Deron Williams 23 sayı ile Semih Erden ise 15 sayıyla oynadı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*