SPOR: Kardeşim, bir puan senin olsunMaça çok iyi başlayan Beşiktaş’ın üniversiteli kalecisi Cenk Gönen, son dakikalarda kurdurduğu hatalı barajla takımını yakan isim oldu.

“Almeida 1,5 ay sonra golle döndü”
Sakatlığı nedeniyle uzun süre takımdan ayrı kalan Beşiktaş’ın Portekizli yıldızı, oyuna girdikten 10 dakika sonra ağları sarstı ancak bu gol galibiyete yetmedi.

“Başı rezalet sonu skandal”
Derbiye bir gün kala Fener taraftarına getirilen yasağa kimse sahip çıkmadı, Bakan Kılıç’ın karşı koymasıyla da yasak kalktı. İnönü’ye 19.00’da gelen Fenerlileri polis stada sokmadı. Kapılar maç başladıktan sonra açılınca skandal görüntüler yaşandı.

“Kardeşim, bir puan senin olsun”
Sezonun ilk derbisinde kıran kırana bir mücadele, fair-play esintileri ve Portekiz-Brezilya kapışması vardı. Simao’nun füzesine Alex yanıt verdi. Aykut Kocaman sahanın yıldızı Caner’i çıkarıp maçı adeta hediye etti. Almeida ile öne geçen Kara Kartal, Cenk’in ikramında Cristian’ın frikiğiyle sobelendi.

“Fenerbahçe’ye Kocaman fren” Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-1’den sonra sahanın en iyisi olan Caner Erkin ve Mehmet Topuz’u kenara alarak, takımının el freni oldu.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*