SPOR: Almeida golle DöndüFenerbahçe derbisinde ikinci yarıda oyuna giren Hugo Almeida, Beşiktaş’ın ikinci golüne imzasını attı.
Yaşadığı sakatlıktan sonra dün akşam Fiyapı İnönü Stadı’nda Fenerbahçe ile oynanan derbi maçın ikinci devresinde 62. dakikada Mustafa Pektemek’in yerine oyuna dahil olan yıldız futbolcu Almeida, 72. dakikada Quaresma’nın müthiş pasında attığı kafa golüyle siyah-beyazlıların mücadeledeki ikinci golüne imzasını attı. Almeida, maçın ardından yaptığı açıklamada her iki takımın da iyi bir mücadele sergilediğini belirtti ve şöyle konuştu: ”Çok mücadele ettik ve genel anlamda kontrol de bizim elimizdeydi. Bu maçı kazansaydık, onların yanında olacaktık. Derbi maça iyi hazırlanmıştık. Sahada da iyi şeyler yaptık ama olmadı.”
Yeniden sahalara dönüşü ile ilgili soruları da yanıtlayan Almeida, ”Çok çalışıyordum, goller de atıyordum, ancak sakatlandım. İstemediğim bu sakatlıktan sonra sahalara döndüğüm çok mutluyum. Çalışmalarımı sürdürüyorum. Keşke galibiyet golünü atabilseydim. Takım olarak çalışmaya devam edeceğiz. Umuyoruz ki bu çalışmalarımızı sürdürüp iyi sonuçlar alacağız” diye konuştu.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*