SPOR: Kadın ve çocuk tribünü biletleri dağıtılıyorBeşiktaş’ın Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maç için Kadın ve Çocuk Tribünü davetiye biletlerinin dağıtımına saat 10.00’da başlanacak. Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni uygulaması kapsamında Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasını Kadın ve Çocuk Tribünü’nden (C 10/11/12 bloklar) izlemek isteyen taraftarlar için davetiye biletler, bugün (26 Ekim Çarşamba) saat 10.00’dan itibaren verilmeye başlanacaktır. Taraftarlar davetiye biletlerini bugün saat 17.00’ye kadar Fiyapı İnönü Stadı’ndaki “TFF Kadın ve Çocuk Gişesi”nden alabilir. Bilet kalması durumunda maç günü de aynı gişeden saat 10.00 ile 13.00 arasında davetiye bilet dağıtımı gerçekleştirilecek. Sözkonusu biletler “mavi” renkli olacak.

01.01.1996 TARİHİNDE VE DAHA SONRA DOĞAN ÇOCUKLARA BİLET VERİLECEK
Spor Toto Süper Lig maçlarını, kadınlar ile 2011 yılında oynanacak maçlarda, 01.01.1996 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar ücretsiz izleyebilmektedir. 2012 yılında oynanacak müsabakaları ise, 01.01.1997 tarihinde ve daha sonra doğmuş çocuklar ücretsiz izleyebilecektir.

NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİNİ UNUTMAYINIZ!
Davetiye bilet almak isteyen taraftarlarımızın TC kimlik numarası yazılı Nüfus Cüzdanlarının fotokopisini getirmeleri, ayrıca stada giriş sırasında da orjinalini ibraz etmeleri gerekmektedir.

16 YAŞALTI ÇOCUKLAR MAÇI İZLEMEK İÇİN STADA VELİLERİ İLE BİRLİKTE GELMEK ZORUNDADIR
16 yaşaltı çocuklarımız biletlerini yanlarında velileri olması durumunda alabilir ve karşılaşmaya da yanlarında velileri ile birlikte girebilir. Maç günü kadın ve çocuk taraftarların Fiyapı İnönü Stadı’nda 17 ve 18 numaralı özel turnikeleri, ayrıca güvenlik şeridini kullanmaları gerekmekte.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*