SPOR: “Maçın hakkı beraberlikti”BEŞİKTAŞ-Antrenör Carlos Carvalhal, Dinamo Kiev maçının ardından yaptığı açıklamada karşılaşmanın hakkının beraberlik olduğunu söyledi. Mücadeleden sonra düzenlenen basın toplantısında iki takımın da eşit pozisyonlar bulduğunu söyleyen Carvarhal, “Maçın hakkı beraberlikti. İki takımın da gol pozisyonları vardı. Son dakikada yediğimiz golle maçı kaydettik. İlk yarının ilk bölümlerinde orta sahadaki hatalarla rakibe pozisyon verdik. Maçın hakkı beraberlik olsa da golü atan maçı kazanıyor. Kiev de golü attı ve maçı kazandı” dedi.
“Karşılaşmadan önce bu maçın belirleyici olduğunu söylemiştiniz. Beşiktaş’ın gruptaki şansını nasıl görüyorsunuz?” sorusu üzerine Portekizli teknik adam, “Hala her şey açık. Bu grubun zorlu bir grup olduğunu söylemiştim. Son maça kadar sonuçların belli olmayacağını düşünüyorum. Bizim ve gruptaki tüm takımların maçları çok önemli hale büründü” diye konuştu.
Carvarhal şöyle devam etti: “Bugün takımımın takım oyunu oynamasından mutlu oldum. Kollektif olarak takımım çok iyi çalıştı. Takımdaki oyuncularımın istek ve arzularını beğendim. Ligde oynadığımız son maçın üzerine sahada iyi bir oyun çıkardığımızı düşünüyorum. Amacımız bundan sonra daha iyi kollektif oyun ortaya koymak.”

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*