BEŞİKTAŞ SPOR: Forma içeride kaldı

BEŞİKTAŞ-25 Ağustos’taki Alania maçından bu yana ilk kez şans bulan Guti, formasının altına şike soruşturmasında tutuklanan Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’ya destek veren bir tişört giydi ancak formayı çıkarma fırsatı bulamadı. Gece hayatı nedeniyle teknik direktör Carvalhal’in gözünden düşen Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı Guti, 51 gün sonra sahalara döndüğü maçta tribünler tarafından yuhalandı.

“Kartal nakavt”
Amrabat’ın sürüklediği Kayserispor’dan ağır bir tokat yiyen Kartal, hem İnönü’de ilk lig mağlubiyetini aldı hem de Kiev deplasmanı öncesi Rüştü ve Toraman’ı kaybetti.

“Taraftar da sildi”
Gece hayatı nedeniyle teknik direktör Carvalhal’in gözünden düşen Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı Guti, 51 gün sonra sahalara döndüğü maçta tribünler tarafından yuhalandı.

“Yönetim tetikte bekliyor”
Beşiktaş taraftarı bugün kulüp binasına yürüyerek yönetimini beğenmedikleri başkan Yıldırım Demirören’i istifaya davet edecek.

“Formanın altında kaldı”
25 Ağustos’taki Alania maçından bu yana ilk kez şans bulan Guti, formasının altına şike soruşturmasında tutuklanan Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu’ya destek veren bir tişört giydi ancak formayı çıkarma fırsatı bulamadı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*