BEŞİKTAŞ SPOR: Potada hedef galibiyet

BEŞİKTAŞ-Beşiktaş Milangaz Erkek Basketbol Takımı, 16 Ekim Pazar günü Beko Basketbol Ligi’nin 2011-2012 sezonu ilk hafta karşılaşmasında Bandırma Kırmızı ile karşı karşıya gelecek. 16 Ekim Pazar günü saat 13.30’da Beşiktaş Milangaz Arena’da oynanacak olan karşılaşma ile sezona başlayacak olan siyah-beyazlılar, Bandırma Kırmızı karşısında taraftarlarımızın da desteği ile galibiyeti hedefliyor. Taraftarlar, Beşiktaş Milangaz – Bandırma Kırmızı maçının biletlerini, www.biletix.com internet sitesinin yanı sıra Biletix gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi’nden alabilirler..

Bilet fiyatları şöyle:

Protokol 100

Bench arkası 25 TL

Protokol Karşısı Alt 15 TL

Protokol Karşısı Üst 10 TL

Pota Arkası 10 TL

Şu ana kadar kombine kart satın almış ve kartların baskısı henüz tamamlanmaması sebebiyle eline geçmemiş taraftarlar, baskıları tamamlanan kartlarını salon gişesinden temin edebilirler. Ayrıca maç gününde de kombine bilet satışlarına, Beşiktaş Milangaz Arena gişelerinden devam edilecek.

AKATLAR’A ULAŞIM
Taraftarların Beşiktaş Milangaz Arena’ya kolay ulaşımı için Beşiktaş Belediyesi’nin iki adet servis aracı, Pazar günü saat 12.00 ile 13.00 arasında Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonu önünden Beşiktaş Milangaz Arena’ya ring sefer gerçekleştirecek.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*