BEŞİKTAŞ SPOR-Karakartal kemer sıkıyor

BEŞİKTAŞ-UEFA’nın dayatması ile mahkemelik olan bütün borçları kapatmak için start veren Beşiktaşlı yöneticilerin bu tavrı, 15 Ekim gününe ödeme bekleyen futbolcuları endişeye itti… Carvalhal seri istedi… Tedirgin bekleyiş… Quaresma aşkı bambaşka… Buzlar eridi… Tasarruf politikası… 25 dakikalık Quaresma… CR7 Q7’yi kıskandı… Basında ön plana çıkan Beşiktaş haberleri…

SABAH: Carvalhal seri istedi
Beşiktaş’ın hocası sopayı gösterdi: “Artık seri galibiyetler istiyorum. Umarım bunu başarırız” dedi. Carvalhal, Guti ile de bir görüşme yaptı. Guti idmanlardaki hırsı ile dikkat çekiyor. İspanyol futbolcu dün hem keyifliydi hem de mutlu.

HABERTÜRK SPOR: Tedirgin bekleyiş
UEFA’nın dayatması ile mahkemelik olan bütün borçları kapatmak için start veren Beşiktaşlı yöneticilerin bu tavrı, 15 Ekim gününe ödeme bekleyen futbolcuları endişeye itti.

“Quaresma aşkı bambaşka”
Portekiz’in deplasmanda Danimarka’ya 2-1 yenildiği maçın ardından Quaresma’yı Beşiktaşlı taraftarlar yalnız bırakmadı.

FANATİK: Buzlar eridi
Guti ile Carvalhal arasındaki gerilim sonunda bitti. İspanyol yıldız özür diledi; Carvalhal ise, “Sensiz bir takım düşünmem” dedi. Guti’nin sıcak tavrına aynı şekilde karşılık veren Carlos Carvalhal, İspanyol yıldıza bu hafta formayı teslim edecek. Kaptan’ın Kayserispor maçında sahada olması garantilendi.

MİLLİYET: Tasarruf politikası
Kulübü mali disipline almak için ilk olarak kemer sıkma politikası uygulayacak olan Beşiktaş yönetimi, seyahat masraflarını kısmayı, personel sayısında indirime gitmeyi düşünüyor. Sezon başından bu yana görülen kırmızı kartları da masaya yatıran yönetim, verilecek cezaları kendi arasında tartıştı.

STAR: 25 dakikalık Quaresma
Gaziantep’ten apar-topar Portekiz’in yolunu tutan yıldız, neye uğradığını şaşırdı. Kamptan çıkıp milli takıma giden Quaresma, teknik direktör Bento’nun kaprislerine kurban gitti. Genç hoca, İzlanda maçında yıldız futbolcuya hiç yer vermedi, 2-1 yenildikleri Danimarka karşısında da sadece 25 dakika sahaya sürdü.

AKŞAM: CR7 Q7’yi kıskandı
Beşiktaş taraftarları, Portekiz kampını karıştırdı. Milli maç için Danimarka’ya giden Portekiz kafilesini karşılayanlar arasında Türk futbolseverler de vardı. Otelin önüne kamp kuran Türk taraftarlar, uzun süre Quaresma lehine tezahürat yaptı. Bu duruma bozulan Ronaldo, Q7’ye ters bir bakış attı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*