BEŞİKTAŞ MAGAZİN: İbrahim Çelikkol Beşiktaş’ta eğlendi

BEŞİKTAŞ – İffet dizisin oyuncusu İbrahim Çelikkol dün gece Beşiktaş’ta gezmeye çıkan ünlü isimlerden biriydi. İbrahim Çelikkol, gecenin ilerleyen saatlerinde Beşiktaş’ta görüldü. Çelikkol bir mekanda eğlenmeyi tercih etti. İbrahim Çelikkol geçtiğimiz günlerde de oyuncu arkadaşı Deniz Çakır ile birlikte Beyaz Show’a konuk olmuşlardı. Sabah’ın haberine göre yeni dizi “İffet”, bir aşkı bitirdi. Saklambaç’ın haberine göre; dizinin başrol oyuncuları Deniz Çakır ile İbrahim Çelikkol, ‘samimi’ sahnelerin çekimleri sırasında yakınlaştı. Set ekibinin de gözünden kaçmayan ikilinin samimiyeti, Çakır’ın sevgilisi Fırat Doğruloğlu’nun da kulağına gitti. Birkaç haftadır sevgilisini gözleyen Doğruloğlu, ayrılık kararı aldı.
Deniz Çakır’ın İbrahim Çelikkol ile set dışında da görüştüğünü öğrenen Fırat Doğruloğlu, sevgilisine ayrılık kararını açıkladı. Deniz Çakır da yakışıklı oyuncunun aldığı kararı kabul etti. Dedikodulara göre; Deniz Çakır’ın beraberliğinin bitmesinin ardından güzel oyuncu, dizideki partneri İbrahim Çelikkol ile daha da samimi olmaya başladı.
Deniz Çakır, dizi çekimlerine bir de aşkının kıskançlığı eklenince küplere bindi. Çakır, ayrılık kararına bu nedenle itiraz etmedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*