BEŞİKTAŞ SPOR: İşte Guti’nin son talibi

BEŞİKTAŞ-Bir yanda Almeida’nın geleceği diğer bir yanda Ferrari belirsizliği… Beşiktaş’ın bir türlü kapanmak bilmeyen borç defteri… Türk basınınında Beşiktaş hakkında çıkan haberler: Kayıplara karışan Ferrari arkadaşı Sivok’a konuştu… Tek sorun Udinese… Del Bosque’den fazlasını alabilirim … Onu kim istiyor… İşte Guti’nin son talibi… Minimum risk… Almeida yüzünden FIFA’lık oldular…

HÜRRİYET: Kayıplara karışan Ferrari arkadaşı Sivok’a konuştu
CAS’ın kararını bekleyen İtalyan futbolu bırakma kararı aldığını söyledi. Sözleşmesini feshedip kulübü dava eden Ferrari, “Beşiktaş’tan alacağım para bana ömrümün sonuna kadar yeter. Del Bosque gibi ben de 10 milyon avroya yakın para alacağım.”

SABAH: Tek sorun Udinese
Beşiktaş yönetimi borcunu temizlemeye çalışıyor. Avrupa Ligi’nden atılma tehlikesi, bilanço gerilimine neden oldu. Yöneticiler oyuncu ve yerli kulüpleri ikna etti. 3 milyon avro alacağı bulunan Udinese için kaynak aranıyor. Siyah-beyazlılar 10 milyon avroyu bulan sportif borçları nedeniyle Futbol Federasyonu’ndan ihtar yemişti.

HABERTÜRK SPOR: Del Bosque’den fazlasını alabilirim
Ferrari Beşiktaş’a gözdağı verir gibi konuştu: CAS’a başvuru yapan İtalyan stoper, siyah-beyazlı kulüpten 7.9 milyon avro tazminat alan Del Bosque’yi örnek gösterdi ve ekledi: Benim alacağım para ondan da fazla olabilir. Beşiktaş zararlı çıkacak.

FANATİK: İşte Guti’nin son talibi
Teknik direktör Carvalhal’ın kadroya almadığı ve Beşiktaş’tan ayrılması gündemde olan Guti Hernandez’i, eski takım arkadaşı Raul’un formasını giydiği Schalke’nin istediği iddia edildi.

MİLLİYET: Minimum risk
Beşiktaş teknik sorumlusu Carvalhal, Kayserispor maçında oynamak isteyen Almeida’yı riske sokmak istemiyor. Dinamo Kiev ve Fenerbahçe maçlarında futbolcusundan tam verim bekleyen Portekizli hoca, Almeida’yı yedekte oturtacak.

AKŞAM: Almeida yüzünden FIFA’lık oldular
Portekiz Futbol Federasyonu ile Beşiktaş’ın arası Almeida’nın sakatlık raporu nedeniyle bozuldu. Siyah-beyazlı kulüp, sakatlığının sürdüğünü belirttiği Hugo Almeida için ‘oynayamaz’ raporu gönderdi. Portekizli ise Algarve’deki Portekiz Milli Takımı’nın kampına katıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*