SON DAKİKA MAGAZİN: Vahide Gördüm biyopsi sonucu bekliyor… Nurgül Yeşilçay aşk iddialarını yanıtladı… Hande Ataizi ve Benjamin Harvey evlilik yolunda… ‘Kıvanç Tatlıtuğ öldü’ haberi ortalığı karıştırdı… Mehmet Aslan Ortaköy’deydi…


“Biyopsiyi bekliyoruz”

Vahide Gördüm’ün zor günleri! Ünlü oyuncunun göğsünde kist belirlendi. Fulya Acıbadem Hastanesi’nde yapılan ilk tetkiklerde kötü huylu olmasından şüphelenilen kistten parça alınarak biyopsiye gönderildi. Gördüm, sağlık gerekçesiyle rol aldığı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisiyle, çekimleri süren ‘Ayhan Hanım’ filminden affını istedi.

“SIKINTILI BİR YOL”
Ünlü oyuncunun eşi Altan Gördüm, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Maalesef böyle bir şanssızlıkla karşılaştık, sıkıntılı bir yola girdik. Patoloji raporlarının temiz çıkmasını ümit ediyoruz. Kemoterapi tedavisi görme ihtimali yüksek olduğu için dizi ve sinema çalışmalarına ara verilecek. Vahide ile bu zor günleri aşacağız.”

**
Nurgül Yeşilçay işletmeci Mehmet Özener’le aşk yaşadığı iddialarına yanıt verdi

“Neymiş, ben Mehmet Özener’e mesaj atmışım ve ona ‘Suşiler ne oldu tatlım?’ demişim. Kesinlikle öyle bir mesaj yollamadım. Benim o kişiyle asla işim olmaz, bundan sonra da olmayacaktır…”

**
Mehmet Aslan Ortaköy’de görüntülendi

Mehmet Aslan, önceki akşam yeni kız arkadaşıyla Ortaköy The House Otel’de yemek yedi.
Mehmet Aslan, çıkışta otelin önünde Kevin Spacey’nin partisi için bekleyen gazetecileri görünce panik oldu. Genç oyuncu, sevgilisini önden gönderip kendisi restorandan ayrı çıksada görüntülenmekten kurtulamadı.

**
‘Kıvanç Tatlıtuğ öldü’ haberi ortalığı karıştırdı

Dubai MBC ofisi gece 10 civarında Mısır MBC ofisinden Kıvanç Tatlıtuğ’un 2 kişi tarafından saldırıya uğrayıp öldürüldüğü yönünde bir duyum alınca ortalık karıştı.Mısır El Hayat televizyon kanalı bu habere haber bülteninde yer verirken; Tatlıtuğ’un Arap dünyasındaki hayranları forum ve internet sitelerine Kıvanç Tatlıtuğ’un ölümüyle ilgili büyük üzüntü yaşadıkları yönünde mesajlar yazdı…İnternet forumlarından alınan bu asparagas haberin El Hayat televizyon kanalındaki siyasi bir program esnasında flaş haber olarak yayınlanması büyük şaşkınlığa sebep oldu.

**
Hande Ataizi ve Benjamin Harvey evlilik tarihi aldı

Hande Ataizi ve Benjamin Harvey, evlilik tarihini belirlemiş bile
ABD’li Benjamin Harvey’le nişanlanan Hande Ataizi, önceki gece sevgilisiyle Ortaköy Anjelique’te eğlendi. Milliyet’in haberine göre çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ataizi, “Çok mutluyum. Düğün tarihimizi de aldık. 2-3 aya evleniyoruz, o da size sürpriz olsun” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*