SON DAKİKA MAGAZİN: Ölümden döndüler… Kobal’a İspanyollardan teklif… Şarkılı mesaj. Acun Jet Uçağı satın aldı… Tatlıses’e en büyük moral… Yurdal Sert Çin’e gitti… Yine görüntülendi… Twitter ünlü yapımcıyı mahkemelik etti…Ölümden döndüler
Erdoğan’a Somali ziyaretinde eşlik eden aralarında Ajda Pekkan ve Sertab Erener’in de bulunduğu heyeti taşıyan uçak, büyük tehlike atlattı. Uçağın kanadı yere çarptı. Kazada ölen yada yaralanan olmazken uçağın hasar aldığı bildirildi.

Kobal’a İspanyollardan teklif
Atletico Madrid, Arda Turan’ın sevgilisi Sinem Kobal’ı, Türk-İspanyol yapımı bir sinema veya dizide oynatmayı planlıyor. Arda’nın, Madrid’e ayak bastığı andan itibaren yarattığı medya etkisini dikkate alan Atletico Madrid’in, yıldız oyuncunun sevgilisi Sinem Kobal’ın sinema veya dizide rol almasına sıcak baktıkları bildirildi. Kulüp Başkanı Enrico Cerezo’nun, İspanya’nın en büyük film yapımı ve dağıtım şirketinin sahibi olmasını göz önünde bulunduran İspanyollar, Kobal’ın başrolünü oynayacağı, Türk-İspanyol yapımı birfilm veya diziyi hayata geçirmek için kolları sıvadı. Madrid’de lüks bir eve yerleşmesinden sonra İspanya’ya taşınmayı düşünen Sinem Kobal şimdiden İspanyol medyası tarafından takip edilmeye başlandı. İspanyol Cuarto televizyonu, Sinem Kobal’ı bu sezon adından en fazla söz ettirecek isimlerden biri olarak göstererek, “Sarışın güzel Madrid’de yaşayacak” yorumunu yaptı. Atletico Madrid Kulübü’ne yakınlığıyla bilinen Elatleti gazetesi ise “Arda’ya eşlik eden melek” başlığını kullandı, dün İspanya’ya uçan Kobal’ın yakın zaman içinde Madrid’in moda caddelerine renk katacağını yazdı.
***

Şarkılı mesaj
Gülben Ergen’den, boşanmak üzere olduğu 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan’a şarkılı mesaj… Ergen’in yeni albümünde yer alan ‘Hayat Bir Gün’ adlı şarkı ‘Uyumuyor acılar çekiyorum, o hatayı yaptın yapalı’ sözleriyle dikkati çekiyor. 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan’a, kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açan Gülben Ergen, suskunluğunu yeni albümüyle bozdu. Ergen’in 22 Ağustos’ta piyasaya çıkacak olan ‘Hayat Bir Gün’ adlı 11. albümüne adını veren şarkının sözlerine AKŞAM ulaştı. ‘Uyumuyor, acılar çekiyorum, o hatayı yaptın yapalı’, ‘Yazık bunca yıla, yazık verdiklerime’, ‘İstemem sende kalsın, bana bir şey ödeme’ gibi sözler içeren şarkı, Mustafa Erdoğan’a mesaj olarak yorumlanıyor. Sözleri Fettah Can, müziği Cansu Kurtcu’ya ait olan parçanın büyük ses getirmesi bekleniyor.
***

Acun Jet Uçağı satın aldı
Acun Ilıcalı, 7 milyon dolara yakın bir fiyata Fenerbahçe ikinci başkanı Nihat Özdemir’in 9 kişilik uçağını satın aldı. Son dönemde Show TV ile yaptığı anlaşma ve boşanma davasıyla gündemde olan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı da uçağı olanlar kervanına katıldı. Show TV ile aylık 9 milyon dolarlık anlaşma yaptığı konuşulan, lüks otomobilleri, motorsikletleri ve tekneleriyle dikkat çeken Acun Ilıcalı, 7 milyon dolara yakın bir fiyata Limak Holding’in patronu, Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir’in 9 kişilik Cessna Citation XLS uçağını satın aldı. Özdemir ise artık Falcon tipi yeni uçağıyla seyahat etmeye başladı.
***

Tatlıses’e en büyük moral
Sağlığına tamamen kavuşması için tüm imkanların seferber edildiği türkücü Tatlıses, en önemli psikolojik tedavi hamlesini yeni albümüyle yapacak. Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in 5 aydır süren tedavisinde fiziki ve tıbbi yöntemlerin yanı sıra ruhsal bazı yöntemlere de başvuruluyordu. Odasının dizaynından, penceresinden görünen dış manzaraya kadar her şey, Tatlıses’e moral desteği vermek üzere tasarlanmıştı. Ancak en büyük moral dopingi, İbrahim Tatlıses’in hayatını adadığı mesleğinden geldi ve ünlü türkücü, yeni albümü için Poll Production firması ile anlaşma imzaladı.
***

Yurdal Sert Çin’e gitti
Eşi Ivana Sert ile aile sırları ortaya saçılan Yurdal Sert, Çin’e gitti. Yurdal Sert’in, bir kadınla sarmaş dolaş görüntülenmesiyle patlak veren; ardından eşi Ivana’nın, yakın arkadaşı Hatem Yavuz’la kendisini aldattığını iddia etmesiyle devam eden yılın skandalında işler iyice arapsaçına döndü.
***

Yine görüntülendi
Tedavisinin sürdüğü merkezin özel terasına çıkan Tatlıses, moral depoladı. Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin dördüncü katındaki özel alanda tedavisi devam eden İbrahim Tatlıses, önceki gün kendisine tahsis edilen terasa çıkıp hava aldı.Habere göre, şapkasıyla dikkat çeken Tatlıses, saldırıda kendisiyle birlikte yaralanan asistanı Buket Damla Çakıcı’nın koluna girerek kısa bir tur attı, ardından da gölgede oturarak bir süre dinlendi.
***

Mahsun Kırmızıgül; Twitter üzerinden kendisine yönelik asılsız ve hakaret içeren yazılar yazdığını öne sürdüğü Erol Köse için mahkemeye başvurdu. Yapımcı Erol Köse’nin, kendisine Twitter’da ‘drerolköse’ adresinden hakaret ettiğini iddia eden Mahsun Kırmızıgül; mahkemeden Twitter’da inceleme yapılmasını ve hakaretlerin tespitini istedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*