SON DAKİKA MAGAZİN: Hadise’nin gidişi akıllarda soru işareti bıraktı… Tolgahan Sayışman ilişkisi için “konuşmuyoruz” dedi… Küçük Sırlar Ortaköy’de veda etti… Uğur Pektaş sinir kurbanı… Sevgililer Bebek’te yakalandı… Teoman baba olmak istiyor…

Hadise Belçika’ya gitti

Vergi belgelerini ortaya koyup koymayacağı merak konusuyken Belçika’ya gitti. Hadise’nin Türkiye’de kazandığı paralarla Belçika’da sıradan bir vatandaş kadar vergi ödediği ve kazancının neredeyse hepsinin kendisine kaldığı, ödemekle yükümlü olduğu vergiyi ödemediği iddia edilmişti. Hadise’nin bu haberlerle ilgili olarak dün bir basın toplantısı yapması bekleniyordu.

BELÇİKA’YA GİTTİ
Hadise’nin basın toplantısında vergi belgelerini ortaya koyup koymayacağı merak konusu olmuştu. Ancak basın toplantısı yapması beklenen Hadise memleketi Belçika’ya gitti. Ayaklı Gazete’nin haberine göre; uzun zamandır twittter sayfasını kullanmadığı dikkat çeken ve hiçbir şekilde sessizlğini bozmayan Hadise şuanda Belçika’da. Şarkıcının bu hareketi ‘Hadise Türkiye’ye dönmek için konunun kapanmasını bekliyor’ şeklinde yorumlandı.

***
Tolgahan Sayışman ilişkisi ile ilgili konuştu

Serenay Sarıkaya ile ilişkisi bir dargın bir barışık süren Tolgahan Sayışman dertli. Genç oyuncu, Sarıkaya ile ilgili sorulara, “Biraz ara verdik de diyebiliriz. En mantıklı açıklama bu olacak sanırım. Çünkü küs değiliz, aynı setteyiz ve çalışıyoruz. Çok fazla bir şey söylemeyeyim çünkü yanyanayken de konuşmuyoruz” dedi.

***
Küçük Sırlar Ortaköy’de veda etti

Son bölümü 26 Ağustos’ta ekrana gelecek olan Küçük Sırlar’ın oyuncuları önceki akşam Ortaköy’de düzenlenen veda yemeğinde buluştu. Sevgilisi Arda Turan İspanya’ya transfer olan dizinin yıldızlarından Sinem Kobal’ın boynundaki ‘A’ kolyesi dikkat çekti. Türkiye’deki işleri nedeniyle Madrid’e gitmeyeceğini belirten Kobal, “Setleri bırakmıyorum. Dizi ve sinema projeleri var ama sık sık İspanya’da Arda’yı ziyaret edeceğim” dedi.

***
Bir anlık sinirle karar verilmiş

Uğur Pektaş, O dönem sinirli bir anında boşanmak için mahkemeye dilekçe verdiğini sonra pişman olduğunu söylemişti. Gamze Özçelik, gerilimli günler hakkında, “Öyle bir gaza geldik ama oldu bitti. Biz de her insan gibi yaşıyoruz. Duygular insanlar için. Şimdi her şey yolunda” dedi.

***
Sevgililer Bebek’te yakalandı

Oyuncu sevgililer Sarp Levendoğlu ve Begüm Birgören, önceki gün Bebek’te objektife takıldı. Çift evlilikle ilgili soruya, “Yakın zamanda düşünüyoruz, çünkü çocuk sahibi olmak istiyoruz” dedi.

***
Teoman baba olmak için mi müziği bıraktı?

Müziği bırakıp Olimpos’ta inzivaya çekilen Teoman, bugünlerde planlarını gerçekleştirmenin hazırlığı içerisinde. 44 yaşındaki sanatçı, yakınlarına “Baba olma vaktim geldi” diyerek ilk hedefinin çocuk sahibi olmak olduğunu dile getirdi. Daha önceki röportajlarında defalarca çocuk istediğini belirten Teoman, iki yıl önce evlenmekten kaçındığı için taşıyıcı anne yöntemiyle çocuk istediğini, “Bizde sperm var, sadece kadın lazım’ sözleriyle açıklamıştı.

İKİNCİ HEDEFİ DÜNYA TURU
İŞ yaşamından dolayı düzensiz yaşamaktan şikâyet eden Teoman, müziği bırakmasının ardından çocuk sahibi olmak için önünde hiç bir engel kalmamasının mutluluğunu yaşıyor. Teoman’ın ikinci hedefi ise dünya turu yapmak.

***

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*