SON DAKİKA MAGAZİN: Ebru Destan için suskunluğunu bozdu… Nouma doğum günü partisi verdi… Burcu Güneş’e partide öpücük yağmuru… Wilma Elles İstanbul’da eğleniyor… Seyven objektiflere gülücük dağıttı, sevgilisi yüzünü kapattı…

EBRU DESTAN İÇİN SUSKUNLUĞUNU BOZDU
EBRU Destan’la evlendiği için ailesinin mirastan mahrum edeceği iddia edilen işadamı Mete Okay İnan, sessizliğini bozdu. Destan’la 1,5 ay önce nikâh masasına oturan İnan, ailesinin evliliğine saygı duyduğunu söyledi: “Ebru’yla sevgi ve samimiyet temelli bir evlilik yaptık. Ailem de bu kararımıza saygı duydu ve evliliğimin sonuna kadar arkasında durdu. Biz bağları çok kuvvetli bir aileyiz. Bugüne kadar aileme karşı hep sorumlu, işinde gücünde biri oldum. Aynı şekilde muhterem annem, babam ve kardeşlerim de hep yanımda oldular. Aile hayatımı medya önünde tartışmayacak bir kişilikte olduğum için bugüne kadar hep sustum. Ailemi rencide edici haberlerin ardı arkası kesilmeyince konuşmaya karar verdim. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki; haberlerin tamamı asılsız. Ve devam ederse avukatımız Aydın Kurban yasal işlemleri başlatacak.”
***
NOUMA BURCU GÜNEŞ’İ ÖPÜCÜK YAĞMURUNA TUTTU
Burcu Güneş, önceki akşam Mecidikeköy’deki La Villa Blanche Hotel’de verdiği davette doğum gününü kutladı. Güneş’in “Yok Böyle Dans”tan arkadaşı Pascal Nouma da davetliler arasındaydı. Partiye elinde çiçek demeti ile gelen eski futbolcu, Güneş’i öpücüklere boğdu.
***
WİLMA ELLES İSTANBUL’DA EĞLENİYOR
‘ÖYLE Bir Geçer Zaman Ki’ adlı dizide ‘Caroline’ karakterini canlandıran Wilma Elles, önceki gece sevgilisi Levent Özçelik’le Asmalımescit’te eğlendi. Sempatik tavırlarıyla gönüllerde taht kuran Elles, bu kez agresif tavırlarıyla dikkati çekti. Marketten su alırken flaşların patlamasıyla kendisini gizlemeye çalışan güzel oyuncu, sevgilisinin yanından ayrılarak Beyoğlu sokaklarında tek başına yürümeye başladı. Bu duruma oldukça sinirlenen Levent Özçelik sevgilisinin peşinden koşarak ‘Neden hep böyle yapıyorsun, kameraları görünce niye beni bırakıyorsun’ diye çıkıştı. Wilma Elles, bir taksiye binerken, Özçelik sokak ortasında bir başına kaldı.
***
SELEN SEYVEN GÜLÜCÜK DAĞITTI SEVGİLİSİ YÜZÜNÜ SAKLADI
‘Avrupa Avrupa’ adlı bir komedi  dizisinde oynamaya hazırlanan Selen Seyven bu arada eğlencenin de keyfini çıkarıyor. Seyven, önceki gece sevgilisiyle birlikte Asmalımescit’te yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Yeni erkek arkadaşının kollarındaki dövmeler ise dikkat çekti. Selen Seyven, patlayan flaşlar karşısında gülerken sevgilisi ise alışık olmadığı yoğun ilgi karşısında yüzünü saklamaya çalıştı.
***
BEBEK’TEKİ DÜKKANI DERT OLDU
Tartışmalı bir evlilik yaşadığı doktor Alp Nuhoğlu’yla boşandıktan sonra maddi durumunun kötü olduğu iddiasıyla İstanbul Bebek’te açtığı mağazasını boşaltmak isteyen Zeynep Tokuş, dükkân sahibiyle mahkemelik oldu. Tokuş, kendisine 168 bin TL alacağı için icra takibi başlatan dükkan sahibi Gülbahar Kar’a borçlu olmadığının tespiti ve icra takibinin durdurulması için İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde karşı dava açtı. Tokuş, mağdur edilmemesi için icra takibinin durdurulmasını talep etti.
***

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*