SON DAKİKA MAGAZİN: Serdar Ortaç’ın çakması yakalandı… Ortaç’ın adıyla email açtı, sanatçılarla yazıştı… Asuman Krause kız arkadaşlarıyla tatilde… İdo’nun dövmeleri dikkat çekti… İdo Arnavutköy’de arkadaşlarıyla yemek yerken görüldü…

Serdar’ın çakması yakalandı
Ankara’da yaşayan H.Ş. isimli şahıs, şarkıcı Serdar Ortaç’ın adına email adresi alarak ünlü isimlerle yazıştı. Ortaç’ın şikâyeti üzerine adresi ve kimliği belirenen sahte Ortaç hakkında yasal işlem yapıldı.
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran şarkıcı Serdar Ortaç, kendisi adına açılan bir e-mail adresinden yakın çevresi ve arkadaşlarına e-mail’ler gönderildiğini belirterek şikâyetçi oldu. Arkadaşlarından adıyla e-mail’ler gönderildiğini öğrendiğini anlatan Ortaç, “Arkadaşlarıma ve yakın çevreme benim adıma çeşitli mail’ler gönderilmiş. Arkadaşlarım benim mail adresimi bilirler. Ancak bu adres de benim adıma alınmış. İlgim yok. Ben böyle bir adres almadım. Benim ismimle mail adresi alarak arkadaşlarımı ve çevremi rahatsız eden bu kişi hakkında şikâyetçiyim” dedi.

SİBER TAKİPTE YAKALANDI
Ortaç’ın şikâyeti üzerine savcılık tarafından görevlendirilen Asayiş Şube Müdürlüğü Bilişim Büro Amirliği ekipleri, harekete geçerek internette “Siber takip” başlattı. Yapılan çalışımalarda Ortaç’ın adına e-mail açan kişinin Ankara’da yaşayan H.Ş. olduğu anlaşıldı. IP numarasından yola çıkarak sahte Serdar Ortaç’ın adresi belirlendi. İstanbul Polisi, Ankara Emniyeti’ne yazı yazarak, H.Ş.’nin yakalanıp savcılığa çıkarılarak hakkında yasal işlem yapılmasını istedi. Yazının Ankara Emniyeti’ne ulaşması üzerine, Ankara polisi H.Ş. hakkında yasal işlem yapmak için harekete geçti.

***
Asuman tatilde…
Wipe Out yarışmasının güzel sunucusu Asuman Krause, kız arkadaşlarıyla Bodrum’da tatil yapıyor.
Önceki gün, kız arkadaş larıyla Gündoğan’da güneş lenirken göbeğiyle dikkat çeken Asuman Krause’yi gören ler, “N’aptın Asuman?” diyerek şaşkınlıklarını dile getirdiler.

***

İdo’nun dövmeleri dikkat çekiyor…
İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo, önceki gün arkadaşlarıyla Arnavutköy’deki Sumak adlı mekana gitti.
Çıkışta habercileri karşısında bulunca şaşıran, yine de soruları yanıtsız bırakmayan İdo, babasının sağlık durumuyla ilgili “şu an durumu çok iyi, daha da iyi olacak inşallah” dedi. Hürriyet’in haberine göre, İdo’nun kollarına “Derya İbrahim” ve “Derya Ti Amo” (Derya seni seviyorum) dövmeleri yaptırdığı da gözden kaçmadı.

***
Güzel oyuncu ekranlara geri dönüyor…
Ekranlara geri dönüyor. Zeynep Beşerler ile İlker İnanoğlu, önceki akşam Etiler’de görüntülendi. ‘Arka Sokaklar’ dizisinden ayrılan İnanoğlu, gazetecilere “Önümüzdeki sezon yine diziye dönüyorüm” dedi. Beşerler ise hiçbir soruya cevap vermedi.

***

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*