SON DAKİKA MAGAZİN: Ajda Pekkan Eylül ayında Kuruçeşme’deki yapacağı konserin gelirini bağışlayacak… Tuba Ünsal’dan çekimli yardım… Oyuncu Gamze Topuz, arkadaşına sarılırken burnu kırıldı… Tuğba Ekinci’nin açıklamaları şaşırttı… Demet’ten ayrılık haberi sonrası yeni klip!…

Süper yardım
Ajda Pekkan, eylül ayında bütün masraflarını cebinden karşılayacağı ve tüm gelirini Somali’ye göndereceği bir konser verecek. Süperstar’ın hedefi 2 milyon lira toplamak… Ajda Pekkan, son 60 yılın en büyük kuraklığının yaşadığı, nüfusunun üçte biri açlıkla boğuştuğu ve her gün onlarca çocuğun Somaliye yardım elini uzatmaya hazırlanıyor. Pekkan gelecek ay tüm gelirini Somaliye göndereceği bir konser verecek. Eylül ayında vereceği üç konserin ikisini iptal eden Süperstar, hayranlarının Somali için vereceği konsere gelmesini istiyor.

İKİ ARENADAN BİRİNDE OLACAK
Ajda Pekkan, her ayrıntısını kendisinin planladığı yardım konserin sahne, ışık, ses ve orkestra maliyetlerinide bizzat cebinden karşılayacak. Konser Türk Telekom Arena olmazsa Turkcell Kuruçeşme Arena’da yapılacak. Kuruçeşme Arena’nın koltukları sökülerek konser için 25 bin kişilik bir alan yaratılacak. Ajda Pekkan, konserden Somali için 2 milyon lira gelir elde etmeyi hedefliyor.

***
Somali’ye yardım yap Tuba’dan çekimi kap
Son yıllarda kendini hayır işlerine adayan Tuba Ünsal’dan bir örnek davranış daha… Milliyet’in haberine göre; Somali’deki insanlara yardım etmek isteyen Ünsal twitter’a, “Çekim isteyen dergilere duyurulur. 3000 liralık Somali’ye, omurilik felçlilerine, Türkiye eğitim gönüllerine yardim edip makbuzunu da bana getirdiğiniz vakit severek çekimlerinizi kabul ediyorum” diye yazdı. Ünsal, “Bu 3000 lira afaki bir rakam, ha senin daha fazla paran varsa o da kabulümüzdür” diye de ekledi. Ünsal daha önce hayır işleriyle reklam yaptığı haberleri içine twitter sayfasından “Korkunç insanlarız, yardım linki verirsin ‘Reklam yapıyor’ derler, ‘Kediye köpeğe telef olmasın diye su verelim’ dersin, ‘İnsanlar aç’ derler. Peki biz duralım, ağzımızı açmayalım, sadece popo açıp poz verelim, olur mu? İnsan olalım, azıcık da kalbimize merhamet koyalım” diye isyan etmişti.

***
Arkadaşına sarılırken burnu kırıldı
Oyuncu Gamze Topuz, yolda karşılaştığı bir arkadaşına sarılmak isterken burnunu kırdı. Gamze Topuz, önceki gün Cihangir’de karşılaştığı arkadaşı yüzünden hastanelik oldu! Tesadüfen gördüğü arkadaşını öpmek isterken mesafeyi ayarlayamayan Topuz, burnunu kırdı. Hürriyet’in haberine göre, arkadaşının elmacık kemiğine burnunu çarpan ve o anda acı içinde yere çöken oyuncu, hastaneye götürüldü.

ÜZERİMDE NAZAR VAR
Yapılan tetkikler sonucu burnunu kırdığı anlaşılan Topuz’a hemen müdahale edildi. Geçirdiği küçük operasyonun ardından hastaneden çıkarılan genç oyuncu, yaşadığı talihsiz kazayı nazara bağladı: “Üzerimde nazar var sanırım. Bu olanlara ben bile inanamıyorum çünkü.”

***
Tuğba Ekinci şaşırttı…

CINE5’te Lerzan Mutlu’nın Yüksek Topuklar adlı programına katılan şarkıcı Tuğba Ekinci çarpıcı açıklamalarda bulundu. Katıldığı ödül töreninde Tarkan’la arasında geçen olay hakkında yazılan yazılara sinirlenen Ekinci Ömür Gedik’e patladı.

Ömür Gedik’e saygı duymadığını ve Ferhat Göçer sayesinde tanındığını söyleyen şarkıcı Tuğba Ekinci daha sonrasında Ömür Gedik’in son aylarda çıkardığı albüme laf atarak şu sözleri söyledi:”Portakalı soydum gibi bir şarkı yapmış gerizekalı gibi…”

LERZAN MUTLU ŞAŞIRDI

Programın sunucusu Lerzan Mutlu, Ekinci’nin bu sözleri karşısında şaşırdı. Tuğba Ekinci, Ömür Gedik’i bombalamaya devam ederek hayvanlar için yaptığı albümle dalga geçti.

***
Sabıkalı Önder gitti ‘Sabıkalı’ klip geldi
Önceki gün Twitter’da “Teyzeme diye giderler, karının koynundan çıkarlar” diyerek sevgilisi Önder Bekensir’le ilişkisini bitiren Demet Akalın, ‘Sabıkalı’ adlı şarkısının klibini görücüye çıkardı. Aşkına sahip çıkmayıp sevdiğini üzenlere seslenen şarkının klibinde Akalın’ın havuzda bir grup erkekle verdiği seksi görüntüler dikkat çekiyor.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*