SON DAKİKA MAGAZİN: Ajda Pekkan: “Keşke çocuğum olsaydı”… Simge Tertemiz bebek bekliyor… Fahriye Evcen boğazda ev arıyor… Demet Akalın Önder Bekensir ayrılığının sebebi gösterilen kadın konuştu… Hastanelik eden selamlaşma hayrete düşürdü…

‘Keşke çocuğum olsaydı’
Yıllar önce bir bebek dünyaya getirip evlatlık verdiği öne sürülen Ajda Pekkan, iddiayı yalanlayarak “Keşke çocuğum olsaydı” dedi.
Ajda Pekkan’ın 30 yıl önce bir bebek dünyaya getirdiği, ancak onu evlatlık verdiği öne sürüldü. Ünlü sanatçı, magazin dünyasına bomba gibi düşen bu iddianın gerçeği yansıtmadığını açıkladı.Hürriyet’in haberine göre Pekkan, konu hakkında “Tamamen yalan. Tam bir saçmalık. Keşke çocuğum olsaydı ama yok” diye konuştu

***
Doğum için gün sayıyor
4 aylık hamile olan Simge Tertemiz ve gizlice evlendiği Murat Kadıoğlu bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor.
Geçtiğimiz günlerde aile arasında gizli nikah kıyan Murat Kadıoğlu ve Simge Tertemiz çifti, Bodrum’da tatil yapıyor. Saklambaç’ın haberine göre; hamileliğinin 4’üncü ayında olan Simge Tertemiz’in karnı iyice belirginleşirken, aldığı kilolar ise dikkatlerden kaçmadı. Yakın arkadaşlarıyla birlikte Türkbükü’nde bir mekanda kahve molası veren Simge, çocuğunu kucağına almak için gün saydığı söyledi. Hamileliğin çok güzel bir duygu olduğunu anlatan Simge Tertemiz, “Bebeğin cinsiyeti daha belli değil. Sağlıklı olsun kız-erkek fark etmez” dedi. İkili daha sonra gazetecilere bikinili poz vermemek için tekneleriyle denize açıldı.

***
2 milyon dolarlık ev arıyor
Yalancı Bahar dizisiyle ekrana gelecek olan genç oyuncu emlakçıların kapısını aşındırıyor. Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Fahriye Evcen Boğaz manzaralı bir daire için 2 milyon dolarlık bütçe ayırdı.

***
Önder Bekensir’le Çeşme’de aynı masada yemek yiyen Figen Erenel konuştu.
Demet Akalın’ın Önder Bekensir’i terk etmesine neden olduğu iddia edilen Erenel’in basın açıklaması iki ünlü ismi hedef aldı.

İşte o açıklama;

Son günlerde kendi kavgalarını benim şerefime ve onuruma leke sürerek devam ettirmeye çalışan insanların ortaya attıgı iftiralara ‘haber’ adı altında kullanan basın mensubu arkadaslarıma teessüflerimi sunarak başlamak istiyorum. Bana bir telefonun tuşları kadar yakın oldukları halde bunu yapmayarak bana ve aileme ne kadar zarar verdiklerinin umarım bilincindedirler.
Yıllardır işletmeciliğini üstlendiğim clublerle İstanbul gece hayatına yon veren bir oluşumun temsilcisiyim. Tekrar ediyorumki gercekten hiçbir dayanağı olmayan bu çirkin dedikoduların sürekli polemik yaratan insanlar tarafından ortaya atıldığı aşikardır. Hukuki ve cezai tüm yasal başvuru haklarım saklı kalmak kaydıyla şimdilik bahsedilen bu çirkin oyunların parçası olmadığımı soylemekle yetiniyorum.Sevgilerimle

***
Müziği bırakıyorlar
TEOMAN’IN âni bir kararla müziği bırakmasının yankıları devam ederken Ferhat Göçer de aynı kararı aldığını açıkladı. Port Cratos’ta sahneye çıkan Göçer’i bin kişi izledi. Gazetecilerle bir araya gelen sanatçı Teoman’ın kararına saygı duyduğunu belirterek, “Dilerim, sonraki yaşantıları müzik hayatlarında çektikleri sıkıntılardan daha üzûcü olmaz. Ben de yaşadığım tüm sıkıntılara çocuklarım için katlanıyorum. S6 yıl sonra müziği bırakıp, çiftlik hayatı yaşayacağım” diye konuştu. Ömür Gedik’le beraber olan Ferhat Göçer, evlilikle ilgili sorulara ise “İnşallah olur” diye yanıt verdi.

***
Selam verdi böyle oldu
Oyuncu Gamze Topuz, yolda karşılaştığı bir arkadaşına sarılmak isterken burnunu kırdı! Gamze Topuz, önceki gün Cihangir’de karşılaştığı arkadaşı yüzünden hastanelik oldu! Tesadüfen gördüğü arkadaşını öpmek isterken mesafeyi ayarlayamayan Topuz, burnunu kırdı. Arkadaşının elmacık kemiğine burnunu çarpan ve o anda acı içinde yere çöken oyuncu, hastaneye götürüldü. Yapılan tetkikler sonucu burnunu kırdığı anlaşılan Topuz’a hemen müdahale edildi. Geçirdiği küçük operasyonun ardından hastaneden çıkarılan genç oyuncu, yaşadığı talihsiz kazayı nazara bağladı: “Üzerimde nazar var sanırım. Bu olanlara ben bile inanamıyorum çünkü.”

 

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*