SON DAKİKA MAGAZİN: Seda Sayan, artık evlenmeyecek… Oğulcan annesinden evlilik konusunda söz istedi… Emel Sayın çeyiz telaşına girdi… Başak Sayan’dan sürpriz… İkoncan Ivana Sert boşanma kararı aldı… Murat Han manken Nur Gümüşdoğrayan ile birlikte görüntülendi…


Seda Sayan, artık evlenmeyecek
Seda Sayan oğlu Oğulcan’ın isteğiyle bir daha nikâh masasına oturmayacak
Bugüne dek altı kez evlenen Seda Sayan, bir daha nikâh masasına oturmayacak. Sanatçının bu kararı almasına oğlu Oğulcan’ın tavrı neden oldu. Şimdiye kadar annesinin hiçbir ilişkisine ve evliliğine müdahalede bulunmayan Oğulcan Engin, artık evlilik ve yeni bir ilişki istemediğini söyledi. Talebi makul karşılayan Sayan da oğluna bir daha evlenmeyeceğinin sözünü verdi. Oğulcan Engin, Seda Sayan’ın yıllar önce menajer Sinan Engin ile yaptığı evlilikten dünyaya gelmişti.

***
Emel Sayın çeyiz telaşında
Neşeli olduğu gözlenen Emel Sayın, “Program sonrası çorba içmeye geldik. Siz de sahurda bizi yakaladınız” diye espri yaptı. Bu yıl çok az şarkı dinlediğini ve vaktini el işi yaparak geçirdiğini belirten Sayın, “El işlerini çeyiziniz için mi yapıyorsunuz?” sorusuna “Evet el işlerini çeyiz için yapıyorum, evlilik yaşım geldi” diye yanıt verdi.

***
Başak Sayan’dan sürpriz…
Başak Sayan, önceki akşam Esquire dergisinin genel yayın yönetmeni Okan Can Yantır’la Nişantaşı’nda görüntülendi. Hürriyet’in haberine göre, Yantır’la sinemada “Şirinler” filmini izleyen Sayan, çıkışta karşısında muhabirleri bulunca “Çok şirine bir karşılaşma oldu!” dedi.

***
İkoncan boşanma kararı aldı
Vatan gazetesinin haberine göre işadamı Yurdal Sert geçtiğimiz haftalarda genç bir kadınla görüntülenmesinin ardından arasının açıldığı eşi Ivana Sert’le ayrılıyor.Ivana Sert eşinin başka bir kadınla samimi bir şekilde görüntülenmesiyle evliliğini devam ettirme konusunda kararsız kalmıştı. Aradan zaman geçmesine karşın, Yurdal Sert’in kaçamak yaparken görüntülendiği kadınla yeniden bir gece kulünde beraber görüldüğü iddia edildi. Çiftin yakın çevresine boşanma kararı aldıklarını söyledikleri öğrenildi.

***
Murat Han manken Nur Gümüşdoğrayan ile birlikte görüntülendi
Daha önce Tuba Ünsal ve Özgü Namal’la yaşadığı aşklarla gündeme gelen oyuncu Murat Han, gönlünü manken Nur Gümüşdoğrayan’a kaptırdı. Kelebek’in haberine göre, sevgililer, önceki akşam Nişantaşı’ndaki Hardal’da el ele objektife yansıdı.

***

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*