SON DAKİKA MAGAZİN: Ata Demirer nostalji yaptı… Gürgen Öz, Bebek’te kameraları görünce sakinleşti… Kenan İmirzalioğlu tepki gösterdi…

Ata Demirer nostalji yaptı

Ramazanın gelişiyle nostalji yapıp çocukluk günlerine giden Ata Demirer, “İftar sofrasında en sevdiğim şey sucuk, daha üstüne gelmedi” dedi ve twitlerine şöyle devam etti: “Çocukken bizim mahallede bir davulcu dayı vardı… Bayramda apartmanın içine girer, çalardı. Bahşiş vermemek için evde yokum ayaklarını yemezdi! Köşe başında bekler Allah beklerdi… Umudu kesince ‘Yazıklar olsun bea!’ der,mağrur biçimde naşlardı. O zamandan hastayım müzisyen milletine.
***

Kameraları görünce sakinleşti

Gürgen Öz, önceki gün Bebek’teki bir kafede, kız arkadaşıyla tartışırken objektiflere yakalandı.Çok sinirli olduğu ve konuşurken sık sık masaya vurduğu görülen oyuncu, fotoğraflarının çekildiğini fark edince kendini toparladı.

***
Kenan İmirzalıoğlu tepki gösterdi

Kenan İmirzalıoğlu, sevgilisi Özge Akbulut’la Tarabya’da yemek yedi. Çıkışta kaçmak isterken trafiğe sıkışan oyuncu, fotoğraflarının çekilmesine sinirlendi: Yeter artık, ayıptır.
Kenan İmirzalıoğlu, yeni sevgilisi Özge Akbulut’la önceki akşam Sarıyer’de, Boğaz’a karşı yemek yedi. Çıkışta gazetecilerden kaçmak isteyen İmirzalıoğlu, Tarabya trafiğine takılınca çıldırdı.
“BİR DAHA KONUŞMAM”
Sevgilisiyle fotoğrafının çekilmesine tepki gösteren İmirzalıoğlu, “Yeter artık, ayıptır” diyerek sert çıktı. İtirazları durumu değiştirmeyince, bundan sonra kameralara konuşmayacağını söyledi: “Bir daha karşıma çıkmayacak mısınız?”
***

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*