SON DAKİKA MAGAZİN: Yeni iş yeni tekne… Ali Taran’ın oğlu babasının evlenmesi ile ilgili ilk kez konuştu… Tamer Karadağlı’dan eleştiri: ‘Ayşe seviyeyi düşürdü’… Demet Akalın ve Alişan darıldı mı?..

Acun yine dayanamadı…
Show TV’yle yeni sezon için aylık 9 milyon dolara anlaşan Acun Ilıcalı, ilk iş kendisine 650 bin dolara, 1575 beygir gücünde üç motorlu Donzi marka bir sürat teknesi aldı
OTOMOBİL, UÇAK, MOTOSİKLET
Tam bir hız tutkunu olan Acun Ilıcalı, spor otomobiller, motosikletler ve uçaktan sonra şimdide kendisine bir sürat teknesi aldı. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon için Show TV’yle aylık 9 milyon dolara anlaşan Ilıcalı, yeni oyuncağı 1575 beygir gücünde üç motorlu Donzi marka bir sürat teknesine 650 bin dolar ödedi. Ünlü yapımcı, önceki gün teknesiyle Bodrum’da tatil yapan Fatih Terim’i ziyaret etti.

1 MİLYON DOLARA YAT ALMIŞTI
Liglerin ertelenmesiyle futbolcularına izin veren ve kendisi de ailesiyle Bodrum’da tatil yapan Fatih Terim, kendisini ziyarete gelen Acun Ilıcalı ve Rıdvan Dilmen’le öğle yemeği yedi. Ilıcalı yemek sonrası yeni oyuncağıyla son sürat Yalıkavak’taki evine döndü. Ünlü yapımcı bir süre öncede 145 bin dolar değerindeki Searay 280 model teknesini satıp 1 milyon dolara Searay 479 yat almıştı.

***
Ali Taran’ın oğlu ilk kez konuştu
Babasıyla birlikte çıktığı gece turunda Süper Kulüp’ün sorularını yanıtladı. Ali Taran “Bana değil oğluma sorun” diyerek röportaja izin verdi.
Babasının evliliğiyle ilgili, “Sürpriz oldu” diyen oğul Taran, “Babam mutluysa sorun yok” dedi.Kuzey Taran’ın bu sözlerinden annesi Selma Ann Desmond’ın söylediği gibi babasının yeni evliliğinden rahatsız olmadığı anlaşılıyordu. Genç delikanlı, “Annem ve babamın mutluluğu benim için ilk sıradadır” dedi.. Hem annesinde hem de babasında kaldığını söyleyen Kuzey Taran babasına olan inanılmaz benzerliği de gözden kaçmadı.

***
“Ayşe seviyeyi düşürdü”
Tamer Karadağlı, Beylikdüzü Perlavista Alışveriş Merkezi’nde katıldığı söyleşide bu yıl Altın Portakal Film Festivali’nde jüri üyesi olarak görev alacak olan gazeteci Ayşe Arman’a laf attı: “Müjde Ar ve jürideki tüm arkadaşlar için bir şey diyemem ancak bir isim var ki orada, ne alakası var sinemayla, oyunculukla. Zaten üç yıldır Altın Portakal ciddiyetini kaybetti. Bir de üstüne bu insanın kadroda olması hayret verici. Seviyeyi düşürmüşler…”

***

Alişan’ı kıskandı
DEMET Akalın ve Alişan, aynı dönem albüm çıkardı. Alişan’ın albümünde yer alan ‘Ahlara Vahlara’ şarkısı büyük ilgi gördü. Ancak, şarkının ilgi görmesi Demet Akalın’ı biraz kıskandırdı. Tepkisini gizlemeyen Akalın, “Aslında şarkıyı benim için yaptılar ama Alişan benden önce davranıp parayı verdi ve şarkıyı aldı” dedi. Alişan’ın menajeri Haluk Şentürk ise bu iddiayı yalanladı.

***

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*