SPOR-Asvel Basket biletleri satışta

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı bugün Asvel Basket ile karşılaşacak. Mücadelenin biletleri satışa çıktı. Eurocup B Grubu’na Hemofarm Stada karşılaşmasıyla başlayan ve rakibine 94-91 yenilen siyah-beyazlıların BG Goettingen ile oynadığı ikinci maç yapılan kural hatası nedeniyle iptal edilmiş ve mücadelenin yeniden oynanmasına karar verilmişti.

Grubun üçüncü maçında Fransa temsilcisi Asvel Basket’e deplasmanda 88-85 yenilen ekibimiz, 4 maçını kazanarak çıkışa geçmenin planlarını yapıyor.

Asvel Basket ise oynadığı 3 karşılaşmada aldığı 1 galibiyet ve 2 mağlubiyetle 3. sırada yer alıyor. 2 maçta 2 mağlubiyet alan takımımız ise 2 puanla son basamakta bulunuyor.

Eurocup B Grubu 4. haftasında Asvel Basket ile saat 20.00’de Akatlar Cola Turka Arena’da oynanacak mücadelenin biletleri tüm Biletix gişeleri, 0216 556 98 00 numaralı Biletix Call Center ve www.biletix.com.tr internet adresinden satışa çıkartıldı. Ayrıca maç günü bilet kalması durumunda BJK Cola Turka Arena’daki gişelerden de satış yapılacaktır.

Mücadelenin bilet fiyatları şöyle:

Pota Arkası F-G-H 20 TL
Pota Arkası N2-O2-P2 20 TL
Protokol Karşısı Üst 30 TL
Protokol Karşısı Alt 50 TL
Bench Arkası I 30 TL
Bench Arkası J 100 TL
Bench Arkası L 100 TL
Protokol Tribün K 200 TL
Loca 1. Loca 150 TL

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*