SPOR-Divan Kurulu toplandı

Beşiktaş Divan Kurulu’nun 2010 yılı 3. Olağan Toplantısı bugün yapıldı. Ceylan InterContinental Oteli Dolmabahçe Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu Üyeleri, Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz ile Kongre üyeleri katıldı.

Yalçın Karadeniz’in konuşmasının ardından kürsüye çıkan Genel Sekreter Fahrettin Curoğlu, “Futbolda Türkiye’yi Avrupa’da temsil eden tek takımız. Avrupa’daki hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Basketbol, Voleybol ve Hentbolda da yüzümüzü güldürecek sonuçlar almayı planlıyoruz” dedi. Curoğlu, vefat eden Divan Kurulu Üyesi A. Güner Tarhan ile eski masörlerden ve kongre üyesi Zeki Er’e Allah’tan rahmet diledi. Mali İşlerden ve Sponsorluklardan Sorumlu Asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, tüm eleştirileri dikkate aldıklarını ve değerlendireceklerini söyledi.

Soğancıoğlu, ”Dengeyi sağlamaya çalışıyoruz. Aldığımız krediyi yeni bir borçlanma olarak öngörmedik. Mevcut borçların uzun vadeye yayılması söz konusu. 75 milyon dolar kredinin 46 milyon dolarlık bölümünü şu ana kadar kullandık. Aldığımız kredi ile toplam borçlarımız artmayacak. Tüm eleştirileri dikkate aldık ve bunları değerlendireceğiz” diye konuştu.

Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Orhan Saka ise, bir üyenin İkinci Başkan Metin Keçeli’ye yönelik eleştirilerine yanıt verdi. Saka, ”İkinci başkana yapılan eleştiriyi çirkin buluyor ve kınıyorum. Sizler de bizleri eleştiriyorsunuz ama bu demek değil ki bu eleştirdiğiniz insanlarla biraraya gelmeyeceksiniz” dedi.

Üyelerin konuşmalarının ardından toplantı sona erdi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*