SPOR-Denizli ateş püskürdü

bjk-denizliKariyerinin Beşiktaş’ta biteceğini söyleyen Mustafa Denizli, “Bu kulüp büyüktür. Beşiktaşlı futbolcu, Bilica’nın yaptığını yapmaz. Bu kesin ve nettir” dedi
’İdman sonrası gazetecilerle sohbet eden Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, öncelikle yenilediği sözleşme konusunu ele aldı. “Attığım imza yok değerindedir, hayatımın en değerli imzasıdır ve süresi yoktur” diyen Denizli, kariyerinin Siyah-Beyazlı takımda sonlanacağını belirtti. Sözleşmesinin camianın sevgisi sürdükçe devam edeceğini kaydeden Denizli, “Kontratımda ne yazdığını bile okumadım. Katlayıp eve götürdüm” diye konuştu.

‘Hep ayakta olmalıyız’

Zirveden geriye düşmelerinin futbolcuları moralsiz bıraktığını anlatan Denizli, ancak büyük takımların kaybettiği zaman da ayakta kalması gerektiğini kaydetti, bir toplantı yaparak bunu öğrencilerine de anlattığını belirtti. F.Bahçeli Bilica’nın penaltı noktasını kazması ile ilgili bir soruya ise Denizli, “Buna ne diyebilirim.? Benim futbolcum kesinlikle böyle bir hareket yapmaz. Beşiktaşlı futbolcu bunu yapmaz. Bu kesin ve nettir” yanıtını verdi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*