İSTANBUL-Ünlü yapımcının yalısında hırsız boğuşması

unlu-yapimci-turker-inanoglunun-yalisina-hirsiz-girdi-istanbul-Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu’nun Beykoz Kanlıca’da bulunan yalısına hırsız girdi. Kendisini fark eden güvenlik görevlisiyle bir süre boğuşan hırsız, herhangi bir şey alamadan kaçtı. Ünlü yapımcı Türker İnanoğlu’nun Beykoz Kanlıca’da bulunan yalısına hırsız girdi. Kendisini fark eden güvenlik görevlisiyle bir süre boğuşan hırsız, herhangi bir şey alamadan kaçtı.

Alınan bilgiye göre, İnanoğlu’nun Barış Manço Caddesi üzerinde bulunan yalısına sabah saat 06.00 sıralarında hırsız girdi. Bahçe duvarından atlayarak yalıya giren hırsız, güvenlikçi Şükrü Berkpınar tarafından fark edildi. Bunun üzerine hırsız ve Berkpınar arasında boğuşma yaşandı. Yaşanan boğuşma sırasında Berkpınar’a bıçak çeken hırsız, herhangi bir şey alamadan kaçtı.

Olay sırasında Türker İnanoğlu’nun evde uyuduğu, eşi Gülşen Bubikoğlu’nun da tatil için Bodrum’da bulunduğu öğrenildi.

İhbarın ardından olay yerine gelen polis, girişimde kalan olayla ilgili soruşturma başlattı. Beykoz Kavacık Polis Merkezi’ne giderek ifade veren Şükrü Berkpınar, “Hırsız girdi. Aramızda ufak bir boğuşma yaşandı” dedi.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*