SPOR-TFF’ye istifa çağrısı

Beşiktaş yönetimi, F.Bahçe derbisinde yaşanan hakem hataları nedeniyle basın toplantısı düzenledi. Yumruğunu masaya vuran yönetim, Özgener’i topa tuttu. Beşiktaş yönetimi Futbol Federasyonu ile savaşı başlattı. İtalya’da olan başkan Demirören ve Serdal Adalı’nın dışında dün tam kadro basın toplantısı yapan Siyah-Beyazlı yöneticiler, Futbol Federasyonu’na kongre çağrısı yaptı. Yönetim adına konuşan Erdoğan Toprak, “Hakem bu maçı katletmiştir” dedi.

Penaltı noktasının eşelendiği görülmemiştir

Toprak şöyle konuştu: “Türk futbol camiasında, penaltı noktasının çukurlaştırılması görülmemiştir. Penaltı noktasını bir azgın boğa gibi kazmak hiç görülmüş müdür? Penaltıyı yapan oyuncunun sarı kartı, çukur yaptığı için mi, penaltı yaptığı için midir? Kırmızı kartları da spor kamuoyunun vicdanına bakıyorum.”

Sesi çıkana taviz veriyorlar

“MHK ve TFF sesi çok çıkana taviz veriyor. 2016’ya hazırlanan Türkiye, bu hakemler ve otoritesini kaybetmiş federasyonla gidemez. TFF’nin, güven tazeleyerek 2016’ya hazırlanmasını istiyoruz. Başkan ve yönetim olarak her türlü cezaya razıyız. Gerekirse 1 yıl maça girmeme cezası alırız, ama hakkımızı arayacağız.”

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*