SPOR-Beşiktaş’ı zor günler bekliyor

bjk-quarezmaFenerbahçe’ye kader maçında yenilerek şampiyonluk yarışında havlu atan ve Devler Ligi şansını da zora sokan Beşiktaş’ı zor günler bekliyor. Spor Medyasında bugün farklı başlıklar altında kehanetler yer aldı. 1- Yıldızlar artık gelmez: Beşiktaş, sadece Fenerbahçe’ye yenilerek lig hayallerini kabusa çevirmekle kalmadı. Yıldız futbolcu transferlerini de zora soktu. Almanya ve İtalya’da Siyah-Beyazlı yöneticilerin görüştüğü Schalkeli Kevin Kuranyi ve İnter’in Portekizli oyuncusu Quaresma gibi yıldız futbolcular Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde oynayıp oynayamacağını sordular. Gelmek için Devler Ligi’ni şart koşan yıldız futbolcuların Fenerbahçe yenilgisinden sonra Siyah-Beyazlılar’a transferi zora girdi. Böylece Kara Kartallar, şampiyonluğu kaybetmekle kalmadı, bir de yıldız transferinde ağır darbe yediler.

2- Denizli istifa edecek
Trabzonspor maçı öncesi yönetimin ani bir kararla sözleşmesini bir yıl uzattığı teknik direktör Mustafa Denizli’nin istifa etmesi gündemde. Şampiyonluk yarışının kaybedilmesinden sonra “Beşiktaş’ın UEFA’ya gitmesi benim için başarı değildir. Kendimi bu sezon başarılı saymıyorum” diyen Denizli’nin istifa edeceği iddia edildi. Tecrübeli çalıştırıcının güvenoyu almak için istifasını başkana sunacağı öğrenildi.

3- Operasyon yapılacak

Sezon başında gönderilmesi gündeme gelen ancak takımda kalan Bobo ile birlikte birçok futbolcuyla yollar ayrılacak. Sezon sonu itibariyle sözleşme yapılmış yapılmamış, yerli yabancı geniş bir operasyon yapılacak. Gönderilecek futbolcular arasında Bobo ve Tello dahil olmak üzere Serdar Özkan, Uğur, Yusuf, İbrahim Kaş, hatta Holosko’nun da isimleri geçiyor. Yöneticiler ligin bitimiyle düğmeye basacak.

4- Federasyona savaş
Berabere biten Trabzonspor maçından sonra iplerin koptuğu ve mesaj olayı nedeniyle de başkan ve yöneticilere ceza veren Futbol Federasyonu’na savaş açılarak Mahmut Özgener yönetimi yıkılacak. Başkan Yıldırım Demirören’in Futbol Federasyonu’nun yönetiminden rahatsız olan Galatasaray ve Fenerbahçe yöneticileriyle de işbirliği yaparak Özgener’i yıkmak için bütün yolları deneyeceği öğrenildi. Siyah-Beyazlı yöneticiler, ayrıca hakem atamaları nedeniyle MHK yönetimini de hedef alacak başkan Oğuz Sarvan’ın da istifası istenecek.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*