SPOR-Denizli söz verdi ama imzayı atmadı

denizli2Gelecek sezonun temellerini şimdiden atan ve takımın önde gelen isimleriyle anlaşmaya varan Beşiktaş’ta dün hoca konusu da tatlıya bağlandı. Sabah saatlerinde Başkan Yıldırım Demirören, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı’yla bir görüşme yaptı. Demirören’in Adalı’ya, “Hoca konusunda sana tam yetki veriyorum. Mustafa Hoca’yla konuş ve fikrini sor. Sonra da anlaşmayı imzalayın” dediği öğrenildi. Bu görüşmenin ardından hemen kolları sıvayan Adalı, Mustafa Denizli’yle masaya oturdu ve görüşme başladı. Adalı’nın, “Biz sizden çok memnunuz hocam. Gelecek sezon için de imza atalım mı” sorusuna, Denizli’den olumlu yanıt geldi.

‘Camiamda çok mutluyum’
Deneyimli teknik adam, “Çok kritik haftalara giriyoruz. Şimdi imza atıp, gündem yaratmanın alemi yok. Zaten imza dert değil, ‘kalırım’ dediysem kalacağım. Ben Beşiktaşlıyım ve camiamda çok mutluyum. Parayı, pulu sonra konuşuruz. Gelecek sezon da takımın başında kalmak istiyorum” dediği kaydedildi. Bilindiği gibi geçen sezon da imzası sıkıntı yaratan Denizli, sonunda takımda kalmıştı.

B planı Eric Gerets’ti
Teknik direktör Mustafa Denizli ‘Sezon sonu bırakıyorum’ deseydi, Beşiktaş Yönetimi’nin B planı da hazırdı… Yabancı hocaya dönmeyi düşünen Siyah-Beyazlılar’ın futbol komitesi başkanı Serdal Adalı’nın, Eric Gerets’i takımın başına geçirmeyi düşündüğü kaydedildi. Yerli hocalar içerisinde ise öne çıkan ismin Fatih Terim olduğu öğrenildi. Ancak Denizli’nin gelecek sezon da takımda kalmasıyla birlikte, tüm alternatifler de rafa kaldırıldı.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*