Spor-Revire döndü!..

bjkrüştüBeşiktaş’ta kaleci sıkıntısı… Beşiktaş’ta kaleciler Rüştü Reçber ve Hakan Arıkan’ın sakatlıkları can sıkarken, bu iki oyuncudan gelen kötü haberler teknik heyeti de sıkıntıya soktu. Beşiktaş Kulübü Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mete Düren, AA muhabirine yaptığı açıklamada Bursaspor maçında arka adalesinden sakatlanan Rüştü Reçber’de 2. dereceden kas yırtığı tespit edildiğini ve deneyimli kalecinin en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağını söyledi.
Düren, el bileğindeki kırık kaynamayan Hakan Arıkan’ın da geçireceği operasyonun ardından 6 hafta forma giyemeyeceğini kaydetti. Siyah-beyazlılarda, iki kalecinin sakatlığının ardından gözler genç kaleci Korcan Çelikay’a çevrilirken, Manisaspor ile yapılacak Ziraat Türkiye Kupası maçında ikinci kaleci olarak da A2 takımından Umut Kaya’nın kadroya alınması bekleniyor.
-FERRARI MASKE TAKACAK-
Bursaspor maçında Fink ile çarpışıp yüzünden sakatlanan ve orbit kemiğinde kırık tespit edilen Matteo Ferrari’nin ise geçireceği ameliyatın ardından 15 gün sonra maskeyle koşulara başlayacağı bildirildi.
Mete Düren, 1 hafta sonra yüzündeki ödem indikten sonra ameliyat geçirecek olan İtalyan futbolcunun, 1 ay sonra maskeyle maça çıkacak duruma gelebileceğini ve 3 ay boyunca da maskeyle oynamak zorunda olduğunu ifade etti.

Sadece paylaşmak için...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*